L´Opis Primitivo Salento 2021 Apulia

1 560 Kč –35 %
L´Opis Primitivo Salento
1 560 Kč –35 % 1 014 Kč / kartón 169 Kč / 1 ks
Skladem (>5 kartón)
 VIVINO 4
 
Lahodné červené víno rubínové barvy, zvláště intenzivní buket po zralém černém rybízu, malinách, skořici a vanilce, plný na patře, krásná sametová dochuť. 

Toto primitivo z Cantolia je lahodné dostupné červené víno. Vynikající v kombinaci s pokrmy, jako jsou těstoviny, lasagne, klobásy, vepřová pečeně, hovězí maso a středně vyzrálé sýry.
Detailní informace

Detailní popis produktu

*** Doručení bude po středu 9.11 ***
 

Lahodné červené víno rubínové barvy, zvláště intenzivní buket po zralém černém rybízu, malinách, skořici a vanilce, plný na patře, krásná sametová dochuť.  Toto primitivo z Cantolia je lahodné dostupné červené víno. Vynikající v kombinaci s pokrmy, jako jsou těstoviny, lasagne, klobásy, vepřová pečeně, hovězí maso a středně vyzrálé sýry. 

 

Vinařství Cantina Cantolio  Cantolio bylo založeno na počátku 60. let 20. století malou skupinou odvážných vinařů. Cantina Cantolio je výsledkem spolupráce několika vinařů, kteří pracují, s nejlepší dovedností a respektem k tradici, na výrobě nejchutnějšího vína Primitivo di Manduria z provincií Taranto a Brindisi. Částečně pobřežní oblasti a částečně tradiční vinice vystavené slunečnímu žáru a blahodárným vlastnostem Jónského moře. V Cantina Cantolio jste na správném místě pro lahodná vyzrálá vína. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Doporučené servírování: Těstoviny, lasagne, vepřová pečeně, středně vyzrálé sýry
Obsah alkoholu: 13,5%
Odrůda: Primitivo
Rok: 2021
Typ barvy: Červené víno
Vinařská oblast: Apulie
Země: Itálie
sada: /l--opis-primitivo-salento-krabice/
lahev: /l--opis-primitivo-salento/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: