Vallée d'Or Chenin Blanc Anjou Blanc AOP 2022 Loire

269 Kč –7 %
Vallée d'Or Chenin Blanc Anjou Blanc AOP
269 Kč –7 % 249 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Toto dobře koncentrované víno se ve sklenici leskne světle zeleno-žlutě. Aromatická a všestranná odrůda hroznů dopřeje nosu svěží vůni zeleného jablka a některých tropických plodů, jako je ananas a grapefruit. Je slyšet také lehká mineralita ,charakteristická pro půdu v ​​údolí Loiry, a kapka medu. Elegantní, šťavnaté a osvěžující v ústech díky dojmům zeleného jablka, hrušky a citrusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podívejte se, jak svítí! Údolí Loiry, rozlehlá vinařská oblast Francie podél řeky Loiry je synonymem pro nádherně svěží bílá vína. Je také rodištěm hroznů Chenin Blanc, které se zde pěstují již více než tisíc let a od 80. let minulého století jsou velmi populární. Proč? Protože hrozny lze ve správných rukou proměnit v tekuté zlato. A to je přesně to, co nabízíme s tímto intenzivně svěžím a ovocným Vallée d'Or Chenin Blanc. Toto víno si prostě vyžaduje mořské plody. Lahodné!

Toto dobře koncentrované víno se ve sklenici leskne světle zeleno-žlutě. Aromatická a všestranná odrůda hroznů dopřeje nosu svěží vůni zeleného jablka a některých tropických plodů, jako je ananas a grapefruit. Je slyšet také lehká mineralita ,charakteristická pro půdu v ​​údolí Loiry, a kapka medu. Elegantní, šťavnaté a osvěžující v ústech díky dojmům zeleného jablka, hrušky a citrusů. Tóny, které jsou navíc v ústech krásně zakryty svěžími minerály. Toto je vábivé údolí Loiry ve všech detailech!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2025
Doporučená teplota podávání: 7-10°C
Doporučené servírování: Drůbež, mořské plody, sýry
Druh vína: Suché víno
Chuť: Svěží & Ovocné
Obsah alkoholu: 12,5%
Odrůda: Chenin blanc
Rok: 2022
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Šroubovací
Vinařská oblast: Loire
Země: Francie
sada: /vallee-d-or-chenin-blanc-anjou-blanc-aop-krabice/
lahev: /vallee-d-or-chenin-blanc-anjou-blanc-aop/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: