La Pauline Miracle Sauvignon-Soreli 2023 Pays d'Oc

269 Kč –18 %
La Pauline 'Miracle' Sauvignon Blanc Soreli
269 Kč –18 % 219 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Bílo-žlutá se zeleným leskem. Jemné, šťavnaté a osvěžující. Limetky, zelené jablko a lesní plody na vašem jazyku! Zavěr s chutí bílé broskve a jemného ananasu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílo-žlutá se zeleným leskem. Jemné, šťavnaté a osvěžující. Limetky, zelené jablko a lesní plody na vašem jazyku! Zavěr s chutí bílé broskve a jemného ananasu. 85 % Sauvignon Blanc, 15 % Soreli (rodina Sauvignonasse). 12,5 % alk. Lahodné nyní nebo až do roku 2026. Lahodné se vším od moře, salátem s kozím sýrem a grilovanou zeleninou. 

 

Letos se La Pauline Miracle - Soreli vyrábí z 85 % Sauvignon Blanc s 15 % Soreli, bílého hroznu příbuzného Sauvignonasse. Soreli je velmi odolné vůči mrazu a měnícím se povětrnostním podmínkám a proto si v posledních letech získává mezi vinaři oblibu. Chuťově Soreli přidává jemný exotický prvek (ananas). 
Francouzské bílé víno 
 
Sauvignon Blanc je vedle Chardonnay bezpochyby jednou z celosvětově nejoblíbenějších hroznů pro bílé víno. Na rozdíl od Chardonnay jsou stylové rozdíly u Sauvignon Blanc méně významné. Díky osvěžujícímu a ovocnému charakteru se spoustou svěžích kyselin a bez zrání dřeva je to ideální suché bílé víno s vůní zeleného ovoce, které si vychutnáte, aniž byste k němu nutně podávali pokrm. A pokud k tomu chcete něco sníst, dejte si kousek ryby nebo salát. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2026 nebo k okamžité konzumaci
Doporučená teplota podávání: 7-10 °C
Doporučené servírování: Ryby,zelenina,sýry
Druh vína: Suché víno
Chuť: Svěží & Ovocné
Objem lahve: 0,75l
Obsah alkoholu: 12.5%
Odrůda: Sauvignon blanc, Soreli
Rok: 2023
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Pays d'Oc
Země: Francie
sada: /la-pauline-miracle-sauvignon-soreli-krabice/
lahev: /la-pauline-miracle-sauvignon-soreli/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: