La Pauline 'Précieuse' Cabernet Merlot 2022 Pays d'Oc

339 Kč –2 %
La Pauline 'Précieuse' Cabernet Merlot Kist
339 Kč –2 % 329 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Barva je sytá, teplá červená s tmavým jádrem. Působivá vůně je plná smetanových višní, červených třešní a vanilky, s nádechem cedru. Plné a široké v ústech se spoustou zralých tmavých lesních plodů jako jsou třešně, višně a ostružiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U příležitosti 35. výročí La Pauline byly odloženy sudy s nejkrásnějším vínem ročníku 2020, které se nyní vyvinulo do krémového a komplexního „Grand Vin“ s historickým nádechem.

Barva je sytá, teplá červená s tmavým jádrem. Působivá vůně je plná smetanových višní, červených třešní a vanilky, s nádechem cedru. Plné a široké v ústech se spoustou zralých tmavých lesních plodů jako jsou třešně, višně a ostružiny. Toto 'Grand Vin' má krásnou komplexnost díky 12měsíčnímu zrání v dubových sudech, s luxusními tóny cedru a vanilky. Speciální 'Grand Vin' La Pauline ze špičkového ročníku 2022. Částečně ze stejné vinice, ze které bylo před 35 lety vyrobeno první La Pauline. Velmi omezená dostupnost, navíc zabaleno v krásné dřevěné krabičce.

La Pauline

Příliš drahé pro „normální“ La Pauline. Po 12 měsících zrání v sudu se toto speciální cuvée z Pays d'Oc vyvinulo do skutečného „Grand Vin“. Pro milovníky La Pauline víno s hodnotným („précieuse“) charakterem. Najdete zde tradiční pilíře vína La Pauline: rondeur (baculatost), vláčnost (suppleness) a bohatost (richesse). La Pauline je vnímáno mnoha nadšenci z Bordeaux jako jejich „každodenní Grand Cru“.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2032
Doporučená teplota podávání: 16-18 °C
Doporučené servírování:: Pečené maso s liškami, kachní prsa, vyzrálé sýry
Druh vína: Suché víno
Chuť: Komplexní, silné a plné
Obsah alkoholu: 14%
Odroda v detaile: Merlot (70%), Cabernet Sauvignon (30%)
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Merlot
Rok: 2022
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Pays d'Oc
Země: Francie
Zrání: 12 měsíců
sada: /la-pauline--precieuse--cabernet-merlot-krabice/
lahev: /la-pauline--precieuse--cabernet-merlot/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: