Boschi dei Signori Moscato d'Asti 2022 Piemont

1 854 Kč –16 %
Boschi dei Signori Moscato d'Asti
1 854 Kč –16 % 1 554 Kč / kartón 259 Kč / 1 ks
Skladem (3 kartón)

Svítící světle zlatožlutá. Jiskřivá svěží sladkost s výraznou pěnou plnou čerstvě natrhaných hroznů meruněk, nektarinky, broskve a muškátu. Bezchybné, svůdně svěží-sladké Moscato d'Asti od renomovaného výrobce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítící světle zlatožlutá. Jiskřivá svěží sladkost s výraznou pěnou plnou čerstvě natrhaných hroznů meruněk, nektarinky, broskve a muškátu. Bezchybné, svůdně svěží-sladké Moscato d'Asti od renomovaného výrobce. 100% Moscato. Pouze 5,5 % alk. Vynikající se zmrzlinou a ovocem. Užijte si nyní až nebo do roku 2026. 

Moscato je aromatická bílá odrůda, známá pro svá sladká a šumivá vína, jako je Moscato d'Asti. Hrozen pochází z Itálie a dnes se pěstuje po celém světě. Tajemstvím těchto vín je krátké kvašení. Takto dezertní víno obsahuje málo alkoholu a trochu zbytkové sladkosti ze zbylého cukru. Hrozny se sbírají brzy (koncem ledna), aby víno mělo kromě příjemné sladkosti i příjemnou svěží kyselinku. 
 

Rodinné statky Bosio 
Mladý Luca Bosio vede Family Estates. Vycvičen svým otcem Valterem a dědečkem Egidem, zakladateli domu v roce 1967, kombinuje tradici s inovací. Family Estates vlastní vlastní vinice, ale také nakupuje hrozny od externích farmářů pro značku Luca Bosio. S udržitelným přístupem a okem pro společnost je tento rostoucí dům v Piemontu jméno, které je třeba sledovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Archivace: 2026
Doporučená teplota podávání: 6-8 °C
Doporučené servírování: Dezerty a ovoce
Druh vína: Sladké víno
Chuť: Jemné & Sladké
Obsah alkoholu: 5,5%
Odrůda: Moscato
Odrůda v detailu: Muškát
Rok: 2022
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Piemont
Země: Itálie
sada: /boschi-dei-signori-moscato-d-asti-krabice/
lahev: /boschi-dei-signori-moscato-d-asti/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: