Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Skoonuitsig Prestige Chenin Blanc
Skoonuitsig Prestige Chenin Blanc

Popis vína

  • Doporučené servírování Předkrmy, saláty, ryby
  • Archivace Do roku 2021 nebo k okamžité konzumaci
  • Chuť Svěží & Ovocné
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Bílé víno
  • Vinařská oblast Western Cape
  • Země původu Jihoafrická republika
  • Ročník 2018
  • Uzávěr Šroubovací
  • Obsah alkoholu 12.5%

Mohlo by Vás také zajímat

2018

Skoonuitsig Prestige Chenin Blanc

Intenzivní, suchý a ovocný Chenin blanc

Výtečný a intenzivní, suchý a ovocný jihoafrický Chenin blanc. Svěží vůně s tóny meruněk, tropického ovoce a květinovým nádechem. Šťavnatá a svěží chuť je velmi přístupná, s tóny tropického ovoce, mandlí a medu. Dlouhý, svěží a plný závěr je dobře vyvážený.

Oblast Western Cape

Western Cape je krásná oblast, která se nachází v nejjižnějším cípu Afriky. Nizozemci zde nevědomky ovlivnili vznik několika vinařských společností. Poté, co Jan van Riebeeck v roce 1652 objevil mys, počet farem a statků se od té doby neustále zvyšoval. Našli zde úrodné půdy a tím nastal prudký rozvoj různých oblastí regionu. Mnoho názvů vinic a jména vinařů nám připomínají muže z Nizozemské Východoindické společnosti. Tento vliv je patrný také u vín z vinařství Skoonuitsig. Jihoafrická vína jsou ovlivněna teplým podnebím, bohatou půdou a moderními metodami vinifikace. Ve vínech Skoonuitsig se odráží všechny charakteristiky této krásné vinařské země. V posledních letech jsou jihoafrická vína všeobecně uznávána pro svou vysokou kvalitu.
 

Univerzální Chenin blanc

Chenin blanc je univerzální odrůdou, která se vyskytuje především v oblasti Loiry a v Jižní Africe. Dává jak suchá tak bohatá sladká vína a dříve byla v Jižní Africe používána především pro výrobu brandy. V posledních desetiletích se zájem o tuto odrůdu zvýšil a ta se velmi slibně vyvinula. V dnešní době jsou vína vyrobená z odrůdy Chenin blanc příjemně rafinovaná. Odrůda dává různé chuťové nuance jako jsou květy citrusů, medového aroma a tropického ovoce, ale i zemitější tóny.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!