Revenant Sauvignon Blanc 2023 Western Cape

319 Kč –15 %
Revenant Sauvignon Blanc
319 Kč –15 % 269 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Vitální lesklá světle žlutá. Atraktivní vůně s citrusy, křupavými bobulemi, jablkem a grapefruitem. V chuti živé, osvěžující a dobře koncentrované, plné citrusů, zeleného jablka, ananasu a mirabelek se slanou mineralitou. Stylově se pohybuje někde mezi Pouilly Fumé a Veltlínské zelené. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitální lesklá světle žlutá. Atraktivní vůně s citrusy, křupavými bobulemi, jablkem a grapefruitem. V chuti živé, osvěžující a dobře koncentrované, plné citrusů, zeleného jablka, ananasu a mirabelek se slanou mineralitou. Stylově se pohybuje někde mezi Pouilly Fumé a Veltlínské zelené. 100% Sauvignon Blanc. 13,5 % alk. Užijte si teď nebo až do konce roku 2026. Lahodné se vším od moře, chřestu a salátu s kozím sýrem. 

Po letech výroby vína ve Francii se Paul Boutinot usadil v Jižní Africe, kde založil False Bay Vineyards a později s velkým úspěchem i známý Waterkloof. 
 
Paul vybral staré opuštěné vinice na pobřeží a pak jim vdechl nový život. Aby vyrobil skutečně jedinečná terroirová vína, pracoval co nejudržitelněji. S co nejmenšími zásahy člověka do vinice a sklepa. Použitím přírodních, místo přidaných kvasinek ve sklepě a bez dalších zbytečností ovlivňujících chuť. A voilà... Revenant byl na světě. 
 
Revenant znamená udržitelné vinařství a všechny hrozny se sbírají ručně. Vinařství vyrábí pouze veganská vína a pracují s přírodními kvasinkami. Kromě toho je Revenant uznáván jako producent šampiona biologické rozmanitosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2026
Doporučená teplota podávání: 8-10 °C
Doporučené servírování: Ryby,chřest,sýry
Druh vína: Suché víno
Obsah alkoholu: 13,5%
Odrůda: Sauvignon blanc
Rok: 2023
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Šroubovací
Vinařská oblast: Western Cape
Země: Jihoafrická republika
sada: /revenant-sauvignon-blanc-krabice/
lahev: /revenant-sauvignon-blanc/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: