Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
ochutnávkový balíček "Italské jaro"

Popis vína

  • Země původu Itálie
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Ochutnávkový balíček
Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

ochutnávkový balíček "Italské jaro"

Chardonnay, Friuli Colli Orientali DOC 2015 Livio Felluga (2ks)

Chardonnay z vinařství Livio Felluga je bílé víno s velkou osobností. Je vyrobeno ze 100% Chardonnay a je to víno pro každodenní popíjení. Barva je slámově žlutá. Na nose odrůdové, intenzivní a ovocné. Na patře svěží a dobře vyvážené, se stopami citrusových plodů, zázvoru, papáji a čokolády. Závěr je s příjemnými tříslovinami a tóny čajových lístků. Víno má obsah alkoholu 13% a doporučená teplota podávání je 12-14 °C. Víno zrálo 6 měsíců v nádržích z nerezové oceli.

Pinot Bianco Lepus Franz Haas (2ks)

Lepus (latinsky zajíc) se zpracovává ze 70% fermentací při kontrolované teplotě v ocelových sudech, zatímco zbývajících 30% odpočívá malých dubových sudech (barrique). Před nalitím do lahví víno zraje na kvasinkách asi pět měsíců s cílem dosáhnout komplexity a plnosti.

Franz Haas Pinot Bianco Lepus se pyšní svojí brilantní slámově žlutou barvou s tóny ovoce a koření s náznaky zralých jablek, polních květin a čerstvé chlebové kůrky. Jeho silná osobnost ho dělá chutným. Za pozornost stojí jeho elegantní a pevná konstrukce, kterou se prolíná harmonická kyselinka. Konečná nota je dlouhá, plná, sladká a velmi vytrvalá. Tato odrůda potřebuje alespoň tři až čtyři měsíce zrání v láhvi, aby mohla vyjádřit své typické vlastnosti a odhalit svůj složitý buket.

Pinot Grigio Sant´ Antimo DOC (2ks)

Toto Sant'Antimo Pinot Grigio představuje úspěšnou migraci ze svého místa původu v severní Itálii do slunných toskánských kopců. Výsledné víno má intenzivní ovoce, i když je jemné a elegantní, lákavou chuť, velmi příjemné.

Nové označení „Sant‘Antimo“ je povoleno výlučně pro vína vinifikovaná z hroznů vypěstovaných v oblasti Montalcino, která obohacují již tak prestižní vinařskou realitu této oblasti.

V Montalcinu je Brunello nejtradičnější vyjádření intenzity místních odrůd. Ale i jiné známé odrůdy dávají skvělé výsledky. Některé z nich, jako Cabernet, Merlot a Chardonnay, jsou mezinárodně rozšířené a mají skvělou chuť.


Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!