Lussory Premium Chardonnay Alcoholfree 2020

199 Kč / ks
Skladem (5 ks)

*** Tento produkt nabízíme za velmi výhodnou cenu. Bohužel tedy na něj nelze uplatnit žádný slevový kupón.

Světle zlatožlutá barva. Hladká, jemná a osvěžující chuť s citrusy, jablkem, broskví a nádechem grapefruitu. 100% Chardonnay s tělem a bez alkoholu. Perfektní s rybím tapas, sushi, saláty a bílým masem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světle zlatožlutá barva. Hladká, jemná a osvěžující chuť s citrusy, jablkem, broskví a nádechem grapefruitu. 100% Chardonnay s tělem a bez alkoholu. Perfektní s rybím tapas, sushi, saláty a bílým masem. 

Proces výroby nealkoholického vína začíná stejným fermentačním krokem jako u běžného vína, kdy se cukry v hroznové šťávě přeměňují na alkohol. U nealkoholických vín se pak alkohol z vína odstraní, obvykle pomocí technik, jako je vakuová extrakce nebo metoda zvlákňovacího kužele. Tyto metody odstraňují alkohol při nízkých teplotách a zároveň zachovávají aroma a chutě díky použití páry. Vznikne tak víno bez alkoholu s požadovanou chutí vína. 
 
Nealkoholické víno 
 
Po odstranění alkoholu může zůstat minimální množství zbytkového alkoholu, maximálně do 0,5 %. To je ze zákona povoleno za podmínky, že je to uvedeno na etiketě. Pokud je na etiketě uvedeno „0,0 % alkoholu“, znamená to, že ve víně není žádný zbytkový alkohol. Jako je tomu u tohoto Chardonnay od Lussory. 
 

Lussory 
Lussory je známá svou řadou nealkoholických vín. Nabízejí různé odrůdy, včetně červených, bílých a šumivých nealkoholických vín. Tato vína jsou určena lidem, kteří chtějí zažít chuť vína bez požití alkoholu. Vinařství se zaměřuje na lidi, kteří chtějí dodržovat zdravý životní styl nebo lidi, kteří ze zdravotních důvodů nemohou pít alkohol. Jejich nealkoholická vína jsou alternativou tradičního vína, bez rizik a vedlejších účinků alkoholu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2025
Doporučená teplota podávání: 11-13°C
Druh vína: Suché víno
Chuť: Svěží & Ovocné
Obsah alkoholu: 0%
Odrůda: Chardonnay
Typ barvy: Bílé víno
Země: Španělsko
sada: /lussory-premium-chardonnay-alcoholfree-krabice/
lahev: /lussory-premium-chardonnay-alcoholfree/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: