Cuna Valiente Verdejo 2023

Zlato
289 Kč –34 %
Cuna Valiente Verdejo
289 Kč –34 % 189 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Ostrá, zářivě zelená s nádhernou vůní, která vám ve sklenici připomíná jaro. Čerstvé citrusové plody (limetka a grapefruit), s čerstvě posekanou trávou a voňavými jarními květinami. Pak se jen zkuste držet zpátky! Není třeba, jen si dejte ten první vydatný doušek a vychutnejte si bezchybný, osvěžující ovocný charakter. Přispívá k tomu jeho relativně nízké procento alkoholu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostrá, zářivě zelená s nádhernou vůní, která vám ve sklenici připomíná jaro. Čerstvé citrusové plody (limetka a grapefruit), s čerstvě posekanou trávou a voňavými jarními květinami. Pak se jen zkuste držet zpátky! Není třeba, jen si dejte ten první vydatný doušek a vychutnejte si bezchybný, osvěžující ovocný charakter. Přispívá k tomu jeho relativně nízké procento alkoholu. Užijte si víno až do roku 2026. 

 

Cuna Valiente Verdejo, vynikající bílé víno z krásného Španělska. Toto speciální bílé víno je vyrobeno ze známé odrůdy Verdejo, která je celosvětově oceňována pro svůj osvěžující charakter a živý chuťový profil. 
 

Verdejo 
 
Verdejo, odrůda vinné révy pocházející ze Španělska, prospívá v teplých a suchých klimatických podmínkách země. Hrozna je známá svými intenzivními vůněmi citrusových plodů, broskví a koření, které se snoubí s příjemnou svěžestí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2024 nebo k okamžité konzumaci
Doporučená teplota podávání: 7-9 °C
Doporučené servírování: Plody moře , Ryby, Drůbež, Předkrmy
Druh vína: Suché víno
Gilbert & Gaillard: Zlatá medaile
Chuť: Svěží & Ovocné
Obsah alkoholu: 12%
Odrůda: Verdejo
Rok: 2023
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Šroubovací
Země: Španělsko
sada: /cuna-valiente-verdejo-krabice/
lahev: /cuna-valiente-verdejo/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: