Bufalo Nero Governo 2021 Toskánsko

390 Kč –25 %
Bufalo Nero Governo
390 Kč –25 % 289 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

VIVINO 4.1

Seznamte se se špičkovým Governem z Toskánska: Bufalo Nero (černý buvol), majestátně bohaté ovocné víno a chutnější než mnoho Amarone. 97/99 bodů od Luca Maroniho. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavě fialová červená s hlubokým jádrem. Svůdná, saténově jemná a bohatá, plná svěžího červeného a černého ovoce, borůvek, cedru, čokolády, vanilky a koření. S nádechem pečeného dubu v dlouhém závěru. Toskánská třída bohatá na ovoce s tělem a bohatstvím. 80 % Sangiovese, 10 % Cabernet Sauvignon, 10 % Ciliegiolo. 14 % alk. Vynikající se svíčkovou, těstovinami a pečeněmi s parmazánem a lanýži. Užijte si nyní nebo až do roku 2026. 

 

Bufalo Nero se vyrábí podle prastaré toskánské metody: Governo All'uso Toscano. Tato metoda využívá částečně sušené hrozny. Po vylisování sušených hroznů Sangiovese a Merlot je toskánské víno znovu fermentováno a zraje v sudech z francouzského dubu po dobu 5 měsíců. Víno poté dostane dostatek času, aby se jeho ovoce a bylinky spojily s krémovým dubem v láhvi. Toto vinařství poskytuje tělo, ovoce a baculatost a je podobné technice používané u slavných vín Amarone. 
 

Governo 
 
Rok 2021 je v Toskánsku považován za vynikající sklizeň. S ideálním mixem letních veder a dostatku srážek. Ideální pro hrozny bohaté na extrakt vysoké až velmi vysoké kvality. Slavný rok pro Toskánsko. Tento ročník 2021 ohromí každého milovníka vína svým bohatstvím sladkého ovoce a koření ,je ještě chutnější než mnohé Amarone, ale stojí zlomek. To v kombinaci s body Luca Maroniho 97/99 dělá z tohoto toskánského červeného vína v současnosti možná nejlepší nákup v celé Itálii! 

 

Vinařství:Bufalo Nero, obsah cukru: g/l, Konzumace s :Zvěřina, zajíc, dušené maso, Druh vína: Suché víno,Chuť:Plné a silné, Obsah alkoholu:13,5%,Objem lahve: 0,75 l,Odrůda:Merlot, Sangiovese,Rok:2020 ,Typ barvy: Červené víno,Vinařská oblast: Toskánsko,Země:Itálie, alergeny: obsahuje siřičitany, skladujte při teplotě 16-18 °C

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2025 nebo k okamžité konzumaci
Doporučená teplota podávání: 16-18 °C
Doporučené servírování: Zvěřina, zajíc, dušené maso
Druh vína: Suché víno
Hodnocení: Luca Maroni
Chuť: Robustní & Silné
Luca Maroni: 97
Objem lahve: 0,75l
Obsah alkoholu: 14%
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Sangiovese, Ciliegiolo
Odrůda v detailu: Sangiovese (80%), Cabernet Sauvignon (10%), Ciliegiolo (10%)
Rok: 2021
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Toskánsko
Země: Itálie
sada: /bufalo-nero-governo-krabice/
lahev: /bufalo-nero-governo/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: