Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Win 0.0 Red

Popis vína

  • Doporučené servírování Sýry, Maso, Jako aperitiv
  • Odrůda Tempranillo
  • Obsah alkoholu 0,05%
  • Archivace Do roku 2017
  • Ročník 2015
  • Země původu Španělsko
  • Vinařská oblast Castilla y León
  • Druh vína Červené víno
  • Typ vína Suché víno
  • Chuť Zakulacené & Ovocné

Mohlo by Vás také zajímat

2015

Win 0.0 Red

Sultry nealkoholické Tempranillo

Víno bez alkoholu? Nyní je to možné také na VínoVýhodně! Toto nealkoholické španělské červené víno vás a vaše přátele příjemně překvapí. Chutné víno tak, jak by pravé španělské víno by mělo být, jen bez alkoholu! Vysoce doporučujeme!

Win 0.0 Red je teplé a slunečné červené víno s krásnou třešňově červenou barvou. Lahodná vůně lesních plodů, třešní, jahod a koření jako je pepř. Víno s pevným tělem, lehkými taniny a příjemnou rovnováhou mezi vůní a strukturou. Závěr je silný s lehkou sladkostí.

Vychutnejte si víno bez alkoholu

Nealkoholické víno existuje již dlouho. Před více než 100 lety objevil vinař Carl Jung v Rudesheimu am Rhein způsob, jak oddělit alkohol od vína. Způsob, jakým se tak děje, se nazývá „dealkoholizace“ nebo odstranění alkoholu. V průběhu let se  tato technika velmi modernizovala až do destilačního procesu, ve kterém je víno zahříváno ve vakuu na 28 °C. V průběhu procesu se od sebe oddělují alkohol a další složky obsahující chuť vína.

Castilla y León

Castilla y León je v současnosti jednou z nejoblíbenějších vinařských oblastí Španělska. Nicméně ještě před 25 lety byla tato oblast poměrně neznámá. V dnešní době se zde vyrábějí moderní a velmi žádaná vína, od svěžích bílých vín z Verdeja až po silná červená vína. Vinice se nacházejí v nadmořské výšce 500 až 900 metrů. Půda je zde chudá a podnebí extrémní, s krátkými chladnými zimami a dlouhými, suchými léty. Pozdní mrazy na jaře každoročně ohrožují úrodu. Hrozny musí bojovat o každou kapku a to dělá jejich šťávu bohatou a koncentrovanou.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!