Weingut Würtzberg Pinot Blanc 2020 Mosel

319 Kč –6 %
Weingut Würtzberg Pinot Blanc
319 Kč –6 % 299 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Intenzivně lesklá zelenožlutá. Ovocný buket sladkého žlutého ovoce s květem akácie a břidlicovou mineralitou. Šťavnaté a široké na patře plné ananasu, žlutého grapefruitu a švestky, bohatá textura a vynikající svěžest. Pěkná sladko-kyselá rovnováha. Bohaté Rulandské bílé s tělem z top ročníku 2020. Pochází z břidlicových půd bohatých na minerály (Schiefer). Částečně zrálo 6 měsíců ve velkých dřevěných sudech (Doppelstück).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno na strmých svazích Mosely,šťavnaté Rulandské bílé, které za svou bohatost vděčí zrání v sudu po dobu 6 měsíců a za svou mineralitu speciálním břidlicovým půdám.

Intenzivně lesklá zelenožlutá. Ovocný buket sladkého žlutého ovoce s květem akácie a břidlicovou mineralitou. Šťavnaté a široké na patře plné ananasu, žlutého grapefruitu a švestky, bohatá textura a vynikající svěžest. Pěkná sladko-kyselá rovnováha. Bohaté Rulandské bílé s tělem z top ročníku 2020. Pochází z břidlicových půd bohatých na minerály (Schiefer). Částečně zrálo 6 měsíců ve velkých dřevěných sudech (Doppelstück). 100% Pinot Blanc. 12,5 % alk. Vynikající s chřestem se šunkou a vejcem, Caesar salátem a rybou se smetanovými omáčkami. Užijte si nyní nebo až do roku 2024.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2024
Doporučená teplota podávání: 10-12°C
Doporučené servírování: Chřest, saláty, ryba
Druh vína: Suché víno
Chuť: Lehké, svěží a elegantní
Obsah alkoholu: 12,5%
Odrůda: Pinot Blanc
Odrůda v detailu: Pinot Blanc (100%)
Rok: 2020
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Mosel
Země: Německo
Zrání: 6 měsíců v dubovém sudu
sada: /weingut-wurtzberg-pinot-blanc-krabice/
lahev: /weingut-wurtzberg-pinot-blanc/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: