Vinha da Curia Branco Bairrada

209 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Vibrující citronově žluté víno, které vyniká svou svěžestí a mineralitou. Svěží jako procházka po portugalské pláži, když na vás příboj vrhá aromatickou pokrývku citronu, limetky, bílé broskve a krásnou mineralitu a slané tóny. Tyto krásné a pozoruhodné tóny rezonují v ústech a jsou dlouhé a jasné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znalci vína z Wine Enthusiast označili toto krásné bílé víno z Portugalska za Best Buy. Ochutnejte a hned poznáte proč. V této Vinha da Curia můžete slyšet svěží mořský vánek, kterým je vinařská oblast u Atlantského oceánu tak známá. Můžete cítit slaný vánek a zažít zářivou eleganci citrusů a bílé broskve. Veselá, svěží a jedinečná směs hroznů Arinto, Maria Gomes a Chardonnay ze sklepa oceňovaného rodinného podniku Monte da Ravasqueira. 

Vibrující citronově žluté víno, které vyniká svou svěžestí a mineralitou. Svěží jako procházka po portugalské pláži, když na vás příboj vrhá aromatickou pokrývku citronu, limetky, bílé broskve a krásnou mineralitu a slané tóny. Tyto krásné a pozoruhodné tóny rezonují v ústech a jsou dlouhé a jasné. Nádherné gastronomické víno, které je lahodné vychutnávat samo o sobě nebo s rybou a libovým masem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Doporučená teplota podávání: 8-10 °C
Doporučené servírování: Ryby,libové maso, omáčky
Chuť: Živé a svěží
Obsah alkoholu: 12,5
Odrůda: Chardonnay, Fernão Pires
Rok: 2021
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Země: Portugalsko
sada: /vinha-da-curia-branco-bairrada-krabice/
lahev: /vinha-da-curia-branco-bairrada/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: