Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč

Obchodní podmínky

Tato soutěž je pořádána společností The Food Experience s.r.o. (dále jen "Pořadatel"), která provozuje internetový obchod vinovyhodne.cz.

Účastníci soutěže musí být starší 18 let v době vstupu a musí mít adresu bydliště v České republice, na kterou lze vyhranou cenu doručit.

Předmětem výhry je množství vína určené pro zdravou konzumaci (max. 2 skleničky denně) v délce jednoho roku (1. cena). Vítěz 1. ceny obdrží 120 lahví vína (120x750ml). Jedná se o víno Casa Safra Gran Reserva, nebo víno ve stejné hodnotě, které bude jednorázově a bezplatně doručeno na příslušnou adresu v České republice. Vítězové 2., 3., a 4. ceny získávají 2 zpáteční jízdenky od Českých drah I. třídou (výherci si mohou vybrat z těchto měst: Budapešť, Berlín nebo Vídeň). Vítězové 2., 3. a 4. ceny získají také poukaz v hodnotě c150 Eur na ubytování dle vlastního výběru ve vybraném městě.

Zaměstnanci Pořadatele nebo jakékoliv společnosti, spojené s touto soutěží, a jejich rodinní příslušníci nejsou oprávněni se soutěže zúčastnit.

Každý účastník smí vstoupit do této soutěže pouze jednou.

Přihláška zaslaná prostřednictvím zástupce nebo třetí strany bude diskvalifikována. Pozdní, neúplná nebo jinak nezpůsobilá přihláška bude diskvalifikována.

Tato soutěž začíná v pátek 24. 3. 2017 a končí v neděli 30. dubna 2017. Přihlášky obdržené po tomto datu nebudou zařazeny do slosování o výhry.

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit, ukončit, pozastavit nebo prodloužit soutěž kdykoli bez předchozího upozornění.

Vylosováni budou čtyři výherci hlavních cen (1., 2., 3. a 4. cena). Navíc bude vylosováno dalších 34 soutěžících, kteří získají jeden z dárků našich partnerů (více informací v registračním e-mailu a nebo na www.vinovyhodne.cz/vikend).

Výherci budou vybráni náhodně ze všech účastníků soutěžě, kteří se v době jejího konání zaregistrovali na odběr newsletteru na webových stránkách www.vinovyhodne.cz. Náhodné losování proběhne do 10 dnů po datu uzávěrky soutěže. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu do 10 dnů po vylosování.

Pokud výherce nelze kontaktovat v přiměřené lhůtě nebo není schopen/dostupný přijmout výhru z důvodů, za které pořadatel nemůže nést zodpovědnost, vyhrazuje si pořadatel právo udělit cenu právo udělit cenu jinému účastníkovi.

Za vyhranou cenu nelze požadovat žádnou finanční náhradu, a pokud není písemně dohodnuto jinak, je nevratná a nepřenosná.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli zaměnit jakoukoliv část soutěže (včetně změny výherní ceny za cenu ekvivalentní nebo za cenu vyšší peněžní hodnoty), pokud je to nutné z důvodů nezávislých na jeho vůli.

Rozhodnutí Pořadatele je konečné a závazné ve všech ohledech pro všechny účastníky soutěže.

Přihláška do soutěže musí obshovat veškeré požadované údaje včetně platné e-mailové adresy. Účastí v této soutěži souhlasíte se zasíláním týdenního zpravodaje od Vinovyhodne. The Food Experience s.r.o. prohlašuje, že žádné z vašich osobních údajů, včetně Vaší e-mailové adresy, neposkytne třetím osobám.

Vítězové mohou být požádáni o účast v propagaci spojené s touto soutěží. Účastník této soutěže souhlasí s tím, aby jeho/její jméno bylo v případě výhry zpřístupněno veřejnosti.
Svou účastí v soutěži účastník potvrzuje, že přijímá tyto smluvní podmínky.

Pořadatel si vyhrazuje právo provádět jakékoliv změny nebo doplnění těchto podmínek.

Tato soutěž, a jakýkoliv spor nebo dárok (včetně veškerých mimosmluvních sporů nebo nároků) vyplývající z nebo v souvislosti s ní, se řídí a je v souladu s právním řádem České republiky. Účastníci soutěže neodvolatelně souhlasí s tím, že soud České republiky má výlučnou pravomoc řešit veškeré spory, nebo tvrzení, která by vznikla v důsledku nebo v souvislosti s touto soutěží.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 9.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!