Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Uggiano Prestige Vermentino Toscana IGT

Popis vína

 • Doporučené servírování Jako aperitiv, saláty, ryby, plody moře
 • Archivace Do roku 2020
 • Uzávěr Korek
 • Doporučená teplota podávání 8-10 °C
 • Ročník 2018
 • Země původu Itálie
 • Vinařská oblast Toskánsko
 • Typ vína Suché víno
 • Chuť Svěží & Ovocné
 • Obsah alkoholu 13%
 • Druh vína Bílé víno

Mohlo by Vás také zajímat

2018

Uggiano Prestige Vermentino Toscana IGT

Neodolatelné toskánské Vermentino

 

Toto víno je vyrobeno ze 100 % Vermentina. Vína vyrobená z této odrůdy jsou známá jako snadná a přátelská. Známému enologovi ze společnosti Azienda Uggiano, Giuseppe Losapiovi, se podařilo vytvořit lahodné, bohaté bílé víno, které je neodolatelné s každým douškem a které vám dá pocítit pravou toskánskou atmosféru.

 

Uggiano Prestige Vermentino má krásnou, jasně slámovou barvu s jasně zelenými odstíny. Ve vůni je víno velmi intenzivní s tóny citrusů, broskví, melounu a květinovými dojmy jako je jasmín. Šťavnatá a velmi svěží chuť s dokonalou rovnováhou mezi ovocem a lehkými kyselinami, která je pro toto víno charakteristická. Dlouhý závěr je svěží a vytříbený.

 

Azienda Uggiano

 

Toto majestátní vinařství se nachází v těsné blízkosti známého zámku Montespertoli, v nadmořské výšce 250 metrů v kopcích mezi San Casciano Val di Pesa a Montespertoli. Azienda Uggiano bylo původně založeno skupinou podnikatelů z Bergama s vášní pro toskánská vína a inspirovanou odborníkem na vína z francouzské školy, Giuseppem Losapioem. V roce 1976 byla vinice rozšířena a vinařství se usadilo v San Vincenzo Torri, na krásném místě v srdci Toskánska, zasazeném v zeleni uprostřed klášterů, kostelů a venkovských vil.

 

Vína Uggiano jsou vyráběná s velkou péčí a odborností. Révě je věnována velká pozornost a péče, a pečlivá sklizeň a výběr hroznů se provádějí ručně. Většina vín se prodává v exkluzivních restauracích, což představuje ožehavý problém pro milovníky vín, kteří by si rádi vychutnali tato vína v pohodlí domova. My jsme naštěstí našli řešení!

 

Enolog Giuseppe Losapio

 

Enolog Giuseppe Losapio vyrábí nejúžasnější italská vína již více než 35 let. Spolu s týmem enologů udržuje tradiční metodu výroby. Zvláštností vinařství jsou vína s nižším obsahem alkoholu, který je nižší než průměr. Díky tomu jsou vína výjimečná, protože ovocný buket je ještě intenzivnější a alkohol nikdy převládá.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!