Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
STELL Rose

Popis vína

  • Obsah alkoholu 12.5%
  • Uzávěr Šroubovací
  • Ročník 2019
  • Vinařská oblast Stellenbosch
  • Typ vína Suché víno
  • Země původu Jihoafrická republika
  • Druh vína Růžové víno

Mohlo by Vás také zajímat

2019

STELL Rose

Jahodové sufflé v celé své kráse. Ve vůni je bohaté na letní ovoce, převažují maliny, třešně, zralé broskve a meruňky. Tyto vůně se na patře transformují na intenzivní jemnou dochuť. Ideální kombinace k salátům, pizze nebo jen tak jako příjemné letní pití.

Hrozny pochází z 7-17 let staré vinice, která se nachází na žulovém podloží v oblasti Bottelary Hills. Hrozny jsou speciálně pěstovány pro výrobu Rosé vína, kde díky úpravám velikosti vinné révy je cílem dosáhnout zralosti při nízkém obsahu cukrů a tímto redukovat hladinu alkoholu ve víně.

Hrozny se sklízejí v zralosti 22 Balling a vinný mošt zůstává na šlupkách maximálně 6 hodin. Po oddělení šlupek se do vína přidávají kvasinky vlastní výroby, které se běžně používají pro výrobu bílých aromatických vín. Fermentace probíhá v nerezových tancích za studena (11-15°C) po dobu 2- 3 týdnů a víno je na chvíli ponecháno na kalech z důvodu zintenzivnění chuti.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!