Santa Aurelia Merlot 2022

1 074 Kč –16 %
Santa Aurelia Merlot
1 074 Kč –16 % 894 Kč / kartón 149 Kč / 1 ks
Skladem (5 kartón)

Sytě teplá tmavě červená. Atraktivní vůně třešní, ostružin, italských bylinek, vanilky a kakaa. Jemné, vláčné a kulaté chuti s borůvkami, ostružinami a nádechem třešňových čokolád. Svůdně měkký 'třešňový bonbon' Merlot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sytě teplá tmavě červená. Atraktivní vůně třešní, ostružin, italských bylinek, vanilky a kakaa. Jemné, vláčné a kulaté chuti s borůvkami, ostružinami a nádechem třešňových čokolád. Svůdně měkký 'třešňový bonbon' Merlot. 100% Merlot. 12,5 % alk. Vynikající nyní nebo až do roku 2026. Vynikající s nápoji, pizzou a těstovinami a pikantními klobásami z grilu. 
 
Italské vinařství produkuje jedny z nejuznávanějších světových červených vín. Je to krajina s mnoha různými typy půdy a Sangiovese, Nebbiolo a Barbera jsou jen některé z mnoha původních odrůd vinné révy. Kombinace tradice a inovace postavila Itálii do popředí jako vinařské země s červenými víny od robustních a plných až po jemná a ovocná.
 
Merlot 
Hrozna Merlot, původem z Bordeaux, získala v Itálii důležité místo. Jakmile byla uvedena v 19. století, rychle se stala oblíbe díky své adaptabilitě na různé půdy a podnebí. V Itálii se Merlot používá jak samotný, tak ve směsích a pomohl vytvořit některá vysoce kvalitní vína s italským nádechem. V průběhu let si Merlot v Itálii vytvořil vlastní identitu, která se liší od svého francouzského protějšku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Archivace: 2026
Doporučená teplota podávání: 16-18 °C
Doporučené servírování: Dušené hovězí,jehněčí kotlety, těstoviny Arrabiata
Druh vína: Suché víno
Obsah alkoholu: 12,5%
Odrůda: Merlot
Rok: 2022
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Šroubovací
Země: Itálie
sada: /santa-aurelia-merlot-krabice/
lahev: /santa-aurelia-merlot/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: