Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Robert olivier Chardonnay

Popis vína

  • Uzávěr Šroubovací
  • Ročník 2017
  • Vinařská oblast Pays d'Oc
  • Typ vína Suché víno
  • Země původu Francie
  • Druh vína Bílé víno

Mohlo by Vás také zajímat

2017

Robert olivier Chardonnay

Název vinařství Robert Olivier vznikl spojením jmen otce Roberta Biechera a jeho syna Oliviera. Již po 30 let se zaměřují na prezentaci jedinečných teroirů Francie. Vínu se věnují s nadšením a vášní, což jim umožňuje prezentovat francouzský životní styl a sdílet jejich kulturu a gastronomii. Jejich vinice se rozkládá na jihu Francie v oblasti Languedoc v departmentech Gard, Hérault a Aude. 

Lehce zlatá barva se světle zelenými podtóny, na okraji skleničky stříbrné odlesky, které vínu dodávají krásný lesk. Po vizuální stránce jasné, čisté a dobře koncentrované víno. Ve vůni se jedná o typické jižní Chardonnay, ve kterém se rámcově objevuje zelenina a balsamico. Ve vůni je dále možné nalézt bílé květy, hloh, zimolez, hrušky, jablka, medové a sušené květy, po nadechnutí vína se objeví exotický nádech manga a ananasu. Rámcově jsou zastoupeny i citrusy. Na patře je plné a hladké, vykazuje množství slunce, které hrozny absorbují. Chuť nepřetrvává dlouho, ale zanechává ovocný závěr. V chuti se objevují stejné ovoce a květy jako ve vůni, dominuje však aroma citrusových plodů. Díky své vůni se jedná o atraktivní víno díky jeho jednoduchosti. Suché víno se středně vysokým obsahem alkoholu.

Ideální jako aperitiv ke krevetám, rybí terině, mořským plodům, dušenému telecímu masu nebo kozímu sýru, a to k čerstvému i tepelně upravenému.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!