Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Kvalita: Skvělá. Poměr cena-výkon: Výjimečná. Zde není proč váhat…
Intenzivní a vyzrálé, strukturované a vyvážené. Intenzivnější aroma je extravagantní s tóny koření, zralých ostružin, višní a kávových bobů se sladkým dotekem čokolády. Steak na grilu zní jako skvělá kombinace a chutná ještě lépe.

Pigoudet Cuvée Première Rouge

Popis vína

  • Uzávěr Korek
  • Ročník 2015
  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Provence
  • Typ vína Suché víno
  • Odrůda Syrah, Cabernet Sauvignon, Grenache noir
  • Druh vína Červené víno

Mohlo by Vás také zajímat

2015

Pigoudet Cuvée Première Rouge

Barva tohoto vína je rubínově červená a nabízí vůni bobulovin a černých třešní s dotekem černého pepře, jemných tříslovin a trochy kakaa. Víno je ideální podávat s červeným masem 

Toto úspěšné vinařství z Provence vzniklo již v 16. století a rozkládá se na území, kde kdysi v období antiky pěstovali víno již staří Římané.

The Château Pigoudet pochází ze severu provincie “Côteaux d’Aix-en-Provence”. Tato oblast leží 400 metrů nad mořem. Vinice se rozkládají na jižních svazích o rozloze 40 hektarů. Víno je pěstováno v souladu s praktikami udržitelného hospodářství.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!