Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Svěžest, která vás vždy pozvedne, jako živá voda…
Bohaté a mohutné, kulaté a dlouhé. V intenzivním aroma jsou dominantní s tóny papaye, ananasu a levandule s pěknou hustou strukturou a závěrem připomínající pomeranče a grepfruity. Slyšeli jste někdy o saltimboce? Ne, tak toto telecí maso se šalvějí vyzkoušejte s tímto vínem.

Pigoudet Cuvée La Chapelle Blanc

Popis vína

  • Uzávěr Korek
  • Ročník 2016
  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Provence
  • Typ vína Suché víno
  • Odrůda Rolle (67%), Sauvignon Blanc (33%)
  • Druh vína Bílé víno

Mohlo by Vás také zajímat

2016

Pigoudet Cuvée La Chapelle Blanc

Potěšení pro vaše smysly

Barva je bledě zlatatá, velmi zářivá. Aroma je v jemné s komplexností, je elegantní, minerální a květinové. Chuť je jemná a elegantní, pěkná struktura. Svěří, citrusové plody, rovnováha a délka.

Château Pigoudet se nachází v Provence, v nadmořské výšce, na samém severovýchodě apelace Côteaux d'Aix-en-Provence. Vinice jsou situovány na jih, leží na mírném svahu, chráněné na severu skalní bariérou.

Kvašení / zrání

Cuvée Château Classic pochází z přímého lisování hroznů z našich nejlepších vinic, které byly sklizeny pouze v noci. Pro odchalení charakteristiky našeho terroiru jsou džusy trpělivě drženy na kalech při nízké teplotě. Čisté usazování, řízené kvašení každé odrůdy, zrání v nerezových tancích a lahvování po lehké filtraci.

Toto úspěšné vinařství z Provence vzniklo již v 16. století a rozkládá se na území, kde kdysi v období antiky pěstovali víno již staří Římané.

The Château Pigoudet pochází ze severu provincie “Côteaux d’Aix-en-Provence”. Tato oblast leží 400 metrů nad mořem. Vinice se rozkládají na jižních svazích o rozloze 40 hektarů. Víno je pěstováno v souladu s praktikami udržitelného hospodářství.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!