Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Když podceňovaná odrůda zazáří jako superstar…
Bohaté a otevřené, svěží a nazrálé. Aroma je elegantní s vyzrálými tóny jablek a jablečného džemu s dotekem mandlí a hrušek. Chuť je lehce nasládlá s tóny jablečného či hruškového džemu, mandarinek a stopou pomerančové kůry. Toto víno udělá váš čas sladší a v kombinaci s citronovým koláčem dokonale lahodný.

Peter Weber - Pinot Blanc AC

Popis vína

  • Odrůda Pinot Blanc
  • Chuť Svěží & Ovocné
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Bílé víno
  • Vinařská oblast Alsasko
  • Země původu Francie
  • Ročník 2015

Mohlo by Vás také zajímat

2015

Peter Weber - Pinot Blanc AC

Jasná, světle žlutá barva s lehce zelenkavými odstíny a vůně s intenzivně ovocnými tóny broskve, jablka a hrušky. Chutné a šťavnaté se spoustou čerstvého ovoce a květinových tónů. Jemné s pěkně vyváženými kyselinkami. Osvěžující víno s dlouhým závěrem.

Cave Vinacole the Hunawihr

Tento krásný bílý Alsasan pochází z Cave Vinacole Hunawihr. Toto vinařství se nachází v centru Grand Cru Alsaska a bylo založeno v roce 1954. Vynikající vína, která pocházejí z různých tratí, mají dokonale osobitou chuť. Sto dvacet přidružených vinařů garantuje výjimečnou kvalitu jejich vín.

Překrásný region Alsaska

Pinot Blanc

Tato odrůda se také nazývá Weiss Klevner a je často přirovnávána k Chardonnay, ačkoliv postrádá některé jeho specifické vlastnosti. Víno vyrobené z hroznů Pinot Blanc je bujné, voňavé a ovocné, má suchou, svěží a někdy i pikantní chuť. Většinou se podává k pokrmům z chřestu, ale i vařené ryby, měkké sýry a bílé maso jsou k tomuto vínu perfektní kombinací.

Vynikající s chřestem

Chřest je jednou z mála (ne-li jediná) odrůd zeleniny, které vzbuzují zájem labužníků s cílem nalézt k němu odpovídající víno. Pokud je nám známo, existuje několik degustací, při kterých se hledá vhodná kombinace mezi, například, červenou řepou nebo kapustou a vínem. Není pochyb o tom, že tento Pinot Blanc od Petera Webera je jedním z nejlepších vín k chřestu!

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!