Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Ochutnávkový balíček "Pierre Jean Merlot-Cabernet + Colombard-Chardonnay Pays d'Oc IGP"

Popis vína

  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Pays d'Oc
  • Typ vína Suché víno
  • Odrůda Merlot-Cabernet / Colombard-Chardonnay
  • Druh vína Ochutnávkový balíček

Mohlo by Vás také zajímat

Ochutnávkový balíček "Pierre Jean Merlot-Cabernet + Colombard-Chardonnay Pays d'Oc IGP"

Jihofrancouzská vína zabalená v krásné dřevěné krabici

 

Krásné bílé a červené směsi pocházející z vinic na břehu řeky Aude. Středomořské klima, které zde převládá, zajišťuje lahodné svěží a tropicky ovocné víno. Perfektní vína pro každý den, která jsou navíc ze přívětivou cenu!

 

Pierre Jean Colombard-Chardonnay Côtes de Gascogne IGP

 

Jedná se o dokonalou směs dvou slavných odrůd. Chardonnay, známé například z Chablis, a Colombard, který je základem nejslavnějších koňaků. Výsledkem je příjemně svěží, šťavnaté a ovocné bílé víno. Citrón s nádechem medu a hrušky zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a kyselostí. Dobře vychlazené je ideální k předkrmům, salátům nebo jen tak k popíjení během slunečného odpoledne.

 

Pierre Jean Cabernet Sauvignon-Merlot

 

Kypré červené víno na bázi Cabernetu Sauvignon a Merlotu. Intenzivní granátově červená barva a vůně zralého červeného ovoce a kořeněných tónů. Chuť je plná jemných tříslovin. Závěr, bohatý na vůně ovoce, je dlouhý. Směs Cabernetu a Merlotu je typické víno z oblasti l'Aude.

 

Yvon Mau, objevitel Bordeaux

 

Tato nádherná jihofrancouzská směs byla objevena slavným odborníkem na víno Yvonem Mau. Podle pověsti Yvon Mau, který vedl firmu od roku 1897, cestoval od roku 1914 na kole po vinicích v Bordeaux a hledal nová, dobrá vína. Toto kolo můžete stále vidět v logu tohoto respektovaného vinařství, které je dnes jedním z nejlepších ve Francii. Stejně jako před sto lety se i nyní Yvon Mau specializuje na objevování menších a často méně známých vín, která vynikají autentičností a individuálním stylem. Není překvapením, že Yvon Mau je přezdívaný "le découvreur de Bordeaux" (objevitel Bordeaux).

 

Yvon Mau udržuje úzkou spolupráci s řadou výrobců vína a kvalita je jediným skutečným kritériem. Ačkoli se počet francouzských vín „Appellation Contrôlée“ stále zvyšuje, podíl Vin de Pays na celkové produkci vína je velmi významný. V této velké skupině najdeme i vína překvapivě vysoce kvalitní úrovně. Zvláště u Vin de Pays je kvalita úzce spjata s péčí a zručností vinaře. Není tedy divu, že se ve Francii říká, „vinař je tak dobrý, jak dobré je jeho Vin de Pays“.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!