Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
ochutnávkový balíček "Los Boldos"

Popis vína

  • Země původu Chile
  • Vinařská oblast Rapel Valley
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Ochutnávkový balíček

ochutnávkový balíček "Los Boldos"

Château Los Boldos Cuvée Tradition Sauvignon Blanc (2ks)

Svěží a ovocný Sauvignon blanc z Château Los Boldos. Nádherná světle žlutá barva se zeleným nádechem. Aroma je svěží s dojmy z citrusů, ananasu, suché trávy a zeleného chřestu. Šťavnatá a plná chuť se spoustou svěžesti je dobře vyvážená. Závěr je svěží a bohatý na dojmy z citrusů a tropického ovoce.

 

Château Los Boldos Vieilles Vignes - Syrah Cachapoal Andes (2ks)

Víno s velkou hloubkou a elegancí, to jsou dva nezaměnitelné rysy tohoto chilského Syrahu! Zrodil se v Château Los Boldos, kde se víno vyrábí, s velkou vášní, ze starobylých vinic v údolí Cachapoal. Hrozny pocházejí z více než 60-ti letých vinic, které jsou vysazeny na krásném terroiru naproti úbočí And, kde převládá středomořské podnebí. Dokonalé ingredience pro víno, který již získalo několik medailí včetně lesklého zlata v soutěži Mundus Vini 2015!

Barva je tmavá s intenzivním purpurovým okrajem. Ve vůni je patrné červené ovoce, koření, černý pepř, lékořice a kůže. Zakulacené a plné aroma zralých červených plodů, jako jsou ostružiny a třešně, koření, bylinek a čokolády. Ohromující dlouhý závěr s nádechem kořenitosti.

 

Château Los Boldos Cuvee Tradition Syrah (2ks)

Krásný a bohatý Chilský Syrah z Château Los Boldos. Barva je tmavě červená s fialovým okrajem. Bujná vůně koření, černého pepře, tabáku a zralých červených plodů. Zakulacená a plná chuť zralých červených plodů, jako jsou ostružiny a třešně, s kořením, bylinkami a čokoládou. Přetrvávající dlouhý závěr s nádechem kořenitosti.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!