Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Ochutnávkový balíček "Baron d'Emblème" (6ks)

Popis vína

  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Pays d'Oc
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Ochutnávkový balíček

Ochutnávkový balíček "Baron d'Emblème" (6ks)

Baron d'Emblème Chardonnay Pays d'Oc IGP (2ks)

Překvapivě ovocné Chardonnay bledě žluté barvy se světle zelenými odstíny. Aroma je pěkně svěží s ovocnými odstíny žlutého ovoce a minerálů. Chuť je suchá a ovocná s dojmy z rebarbory, čerstvě nakládaných jablek a broskví. Závěr je dlouhý a ovocný s dojmy z exotického ovoce.


Baron d'Emblème Sauvignon Blanc Pays d'Oc IGP (2ks)

Křupavé a ovocné, suché bílé víno z jižní Francie. Krásná, světle žlutá barva. Aroma je velmi ovocné s dojmy z citrusů, tropického ovoce a nakládaných žlutých květin. Chuť je suchá, svěží a ovocná s tóny zralého bílého ovoce, něčeho bylinného a s trochou hořkosti. Dlouhý, příjemný závěr s bílým ovocem.

 

Baron d'Emblème Merlot Pays d'Oc IGP (2ks)

Merlot se pěstuje prakticky ve všech vinařských zemích. Jedná se o všestrannou odrůdu, které dává plná a vydatná, ale také sladká a nakyslá vína. Ve Francii je známá klasickými víny z Pomerolu a St-Emilionu. V zemích Nového světa, jako je Chile a Jihoafrická republika, tato odrůda zaručuje lákavé, šťavnaté víno. Merlot se vyznačuje vůní a chutí třešní a švestek.Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!