Ochutnávkový balíček "Valcozar" Ribera Del Duero

2 874 Kč –29 %
TP3x
2 874 Kč –29 % 2 034 Kč / kartón 339 Kč / 1 ks
Skladem (>5 kartón)

2x Valcozar Reserva 

2x Valcozar Crianza

2x Valcozar Tempranillo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valcozar Reserva

Rubínovo-granátová barva ve skle, tato rezerva z Ribera del Duero vás vtáhne vůněmi tmavého ovoce a červených malin. Chuť připomíná zralé ovoce a tabákový list. Třísloviny jsou hedvábně jemné a závěr pokračuje dál a dál. 
 
S agresivně horkými léty a mrazivými zimami a extrémním skalnatým terénem ve vysoké nadmořské výšce je Ribera del Duero nehostinnou krajinou. Přítomnost řeky Duero však vytváří dokonalé podmínky pro pěstování hroznů Tempranillo. Zdejší vína jsou jedny z nejlepších španělských: komplexní, odvážná a rafinovaná. Rozdíl mezi denní a noční teplotou může být v některých oblastech 40 °C nebo více, což vede k výjimečné kvalitě.

Valcozar Crianza

Třešňově červená barva. Ve vůni je intenzivní, vyvážené, s tóny červeného ovoce a kořenitými vůněmi díky zrání v dubu. Chutné v ústech, strukturované, s dobrou perzistencí a elegancí. 
 
Označení „crianza“ označuje, že víno zrálo minimálně dva roky před uvedením na trh a minimálně jeden rok v dubu. 
 
Tato strukturovaná červená, která zraje v dubovém sudu i láhvi, vyrobená ze 100% Tempranilla – místně nazývaná Tinto Fino – je vyrobena z ručně sklizených hroznů utržených z vysokohorských vinic. Očekávejte intenzivní, ale vyvážené vůně s tóny červeného ovoce a koření. Nalijte si a pochopíte, proč se říká, že Ribera del Duero produkuje jedny z nejkomplexnějších červených španělských. 

Valcozar Tempranillo

Mladé červené víno. Třešňově červená s fialovými odstíny, čistotou a intenzitou. Má intenzivní aroma zralého červeného a černého ovoce. Na patře je hladké, vyvážené, s dlouhou dochutí. 
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochutnávkový balíček
Druh vína: Suché víno
Typ barvy: Ochutnávkový balíček
Vinařská oblast: Ribera Del Duero
Země: Španělsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: