Ochutnávkový balíček "Italská večeře"

1 794 Kč / kartón 299 Kč / 1 ks
Skladem (4 kartón)

AnticaViti Prosecco DO Extra Dry

Fiorella Bertino Gavi

Maremma Toscana DOC "Pittoresco"

Detailní informace

Detailní popis produktu

AnticaViti Prosecco DO Extra Dry

Čiré slámově žluté Prosecco s krásnými bublinkami, které příjemně prchají ze sklenice. Nos je sváděn jemnými a typickými aroma svěžího ovoce, jako jsou jablka a citrusové plody, a jemnými tóny divokých květů. Velmi jemná a svěží chuť se zralým pomerančem a mangem a jemnou vytříbenou pěnou. V závěru se ozývá příjemný tón grapefruitu. Lehké, křupavé a chutné. Velmi lákavé!

Fiorella Bertino Gavi

Cortese, odrůda vinné révy, kterou najdeme především na piemontských vinicích v Montferratu a samozřejmě například Gavi, ukazuje svou elegantní, svěží a rafinovanou stránku v této sklence Fiorella Bertino. Vzpomeňte si na výrazné a charakteristické ovocné tóny broskve, hrušky a citrusů, které jsou v dokonalé rovnováze s dotekem koření a charakteristickými tóny uzených mandlí. Krásné a typické tóny, které zažijete v nose i v ústech. Doplněno o krásnou mineralitu, která spolu s mandlovým nádechem rezonuje hluboko v dochuti. Vynikající jako aperitiv s rybami, rizotem di Gavi a Ravioli alla Genovese. 

Maremma Toscana DOC "Pittoresco"

Pittoresco se zrodilo ze směsi všech čtyř modrých odrůd pěstovaných na vinici, s převahou Cabernetu Sauvignon. Zrak okamžitě upoutá svými výraznými tmavými odstíny rubínově červené. Vůně přiměřeně vyjadřuje dokonalé zrání hroznů s náznaky zralého červeného ovoce. Dvanáct měsíců, které polovina hroznů tráví zráním na francouzském dubu, přidává komplexnost a strukturu, která plynule zavine aromatickou kytici. Chuť je obklopena elegancí a svěžestí smísených odrůd. Jejich charakteristické hedvábné taniny doplňují doušek a činí jej příjemným a přetrvávajícím.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochutnávkové balíčky
Druh vína: Suché víno
Typ barvy: Ochutnávkový balíček
Země: Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: