Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Skutečná superstar a klasa z nového světa…
Velké a vřelé, kulaté a divoké. Vůně vína je plná koření a kouře s podporou zralého, černého ovoce a dřeva. Chuť je sametová  s dominantním charakterem černého ovoce a podtóny čokolády a černého pepře. Hovězí steak s ovocnými dipy si říká o… O bohatost tohoto vína.

Mount Penrice Wines - Reserve Collection Shiraz

Popis vína

  • Doporučené servírování Jehněčí, Kachna
  • Odrůda Shiraz
  • Obsah alkoholu 14%
  • Archivace Do roku 2020
  • Doporučená teplota podávání 16 - 18 °C
  • Ročník 2014
  • Země původu Austrálie
  • Druh vína Červené víno
  • Typ vína Suché víno
Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

2014

Mount Penrice Wines - Reserve Collection Shiraz

Smyslný Shiraz ze staré vinice

 

Reserve Collection Shiraz lze považovat za opravdového zástupce australského Shirazu. To je docela čest, neboť Shiraz je v Austrálii považován za národní hrdost. Od známé rodiny Calabriů a z rukou jednoho z jejich vynikajících vinařů, vášnivého Tonyho Steffania. Tony zná hrozny Shirazu, které pocházejí z nejstarších vinic v údolí Barossa, jako nikdo jiný a dokáže je přeměnit v teplé a ovocné špičkové víno.

 

Hluboká purpurově červená barva a intenzivní vůně švestek, ostružin, černých třešní, fialek, moka a pepře. Ve velkorysé chuti naleznete černý rybíz a ovocné tóny třešní a višní, rybízu a ostružin. Měkké, pružné taniny s náznakem čokolády, vanilky a koření. Dále subtilní toastová vůně vytvořená krátkým, ale intenzivním zráním na dřevě. Smyslný a šťavnatý závěr je dlouho přítomen.

 

Reserve Collection

 

Reserve Collection představuje sílu a rafinovanost. Vína Mount Penrice, která patří do této řady, jsou temperamentní s pevnou intenzivní vůní a chutí.

 

Vína od rodiny Calabriů

 

Tento nádherný Shiraz pochází z údolí Barossa, z nejlepších vinic v Austrálii, a z rukou velmi renomované rodiny Calabriů. Opravdový rodinný podnik, který je v současnosti provozován již třetí generací vinařů. Vinařství založili v roce 1945 Francesco a Elizabeth Calabriové. Nyní vede rodinný podnik jejich syn Bill spolu s celou svou rodinou, kterou tvoří Billova manželka Lena a jejich čtyři děti, Frank, Michael, Andrew a Elizabeth. Všichni jsou velmi aktivní v různých činnostech firmy a vedou velmi erudovaný tým. Jejich domovem je oblast Riverina v Novém jižním Walesu, který je druhou největší vinařskou oblastí Austrálie. Je to krásná oblast s dokonalým středomořským klimatem, kde se vinná réva cítí jako doma. Rodina také vlastní krásné vinice v proslulém údolí Barossa, kde jsou některé vinice starší i více než sto let. Údolí Barossa je jednou z nejstarších, největších a nejlepších vinařských oblastí na světě. Stručně řečeno, rodina Calabriů má ty nejlepší ingredience a rodinnou tradici pro výrobu vynikajících vín. Jejich vína pravidelně vyhrávají medaile a jiná ocenění v mezinárodních soutěžích.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!