Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Les Medailles d'Or de Bordeaux v luxusní dřevěné krabici

Popis vína

  • Vinařská oblast Bordeaux
  • Uzávěr Korek
  • Země původu Francie
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Ochutnávkový balíček

Mohlo by Vás také zajímat

Les Medailles d'Or de Bordeaux v luxusní dřevěné krabici

Zlatem ověnčená vína z Bordeaux

 

Během našem výletu do Bordeaux jsme sestavili exkluzivní ochutnávkový balíček se špičkovými víny ze špičkových châteaux, která byla ochotna prodat nám některá z jejich nejlepších vín. Všechna korunovaná zlatou medailí!

 

Ochutnáním těchto vín se opět potvrzuje vynikající pověst Bordeaux. Stručně řečeno, jedinečný balíček, který bude klenotem vašeho vinného sklepa a umožní vám velmi speciální ochutnávku vín. Vína jsou zabalena v luxusní dřevěné krabici!

 

Château Lussan AOC Bordeaux 2017

Chateau Lussan se nachází v Pleine-Selve a se svými 192 obyvateli patří k nejmenším ve Francii. Nachází se v samém srdci AOC Premières Côtes de Blaye de Bordeaux. Vinařská oblast se nachází na sseverním cípu oblasti Gironde na pravém břehu stejnojmenné řeky.Ušlechtilá odrůda Merlot ukazuje to nejlepší, co jen na hliněno-vápencových půdách možné vypěstovat. Jedná se o tmavě červené víno s jemným minerálním nádechem, přičemž lze detekovat tóny tymiánu nebo vavřínu. Ovocná a kořenitý chuť má výrazné taniny, které zdůrazňují hojnost ovoce. Příjemný nádech vanilky je už jen třešničkou na dortu tohoto znamenitého vína. Víno Chateau Lussan AOC Bordeaux má perfektní chuť, kterou dotváří několik let zrání v dřevěných sudech.

Château Roc de Minvielle AOP Bordeaux Cuvée Les Tourelles 2017

Vinice Château Roc de Minvielle, které jsou staré více než 200 let, založil francouzský velitel Minvielle v samém srci AOP Bordeaux a byly předány do spolehlivých a šikovných rukou rodiny Gardas. S velkou dávkou vášně a znalostí se tato rodina stará o vinnou révu na vinicích o rozloze 80 hektarů. Největší plochu těchto hlinito-vápenatých půd zabíra  odrůda Merlot následovaná Cabernet Sauvignonem. Tento vztah se také odráží v tomto Cuvée Les Tourelles, ve kterém Merlot hraje hlavní roli, ale Cabernet Sauvignon ho skvěle doplňuje. Společně dodávají tomuto fantastickému červenému vínu komplexní vůni zralého ovoce, jako je černý rybíz. Ve vůni je také cítit pikantní paprika. Naplňte si ústa lahodně zjemnělými taniny. Toto zlatem oceněné Bordeaux, vás rozhodně uchvátí.

 

Château Puy de Guirande AOC Bordeaux 2017

Ti, kteří cestují přímou cestou mezi Bordeaux a Châteauneuf-du-Pape musí po cestě narazit na strmé svahy Massif Central v malé vinařské oblasti Marcillac. Z této oblasti pocházejí obzvláště chutná červené vína, krterá jsou na vinném lístku mnoha slavních restaurací. Jedno z těchto vín pochází z vinice o rozloze 22 hektarů, která patří do Château Puy de Guirande. V roce 1984 převzal toto vinařství od svého otce Frederic Nazelli a pod jeho dohledem jsou místním vínům často udělována mnohá ocenění. To samozřejmě platí i pro toto senzační Bordeaux z roku 2017. Směs Merlotu, Cabernet Sauvignonu a Cabernet Francu získala nejméně čtyři medaile z nichž dvě byly zlaté. To především díkz jemnému ovocnému a květinovému aroma s charakteristickými tóny tříslovin a lékořice. Takto by mělo ideální Bordeaux vypadat: aromatické a harmonické!

 

Château Moulin de Vignolle AOC Bordeaux 2017

Château Moulin de Vignolle je sousedem dříve zmiňovaného Château Lussan v Pleine-Selve. Vinice Château Moulin de Vignolle zde stojí nohama pevně v půdách z hlinitého kalu a písčitého štěrku, což dává Cuvée Merlotu a Cabernet Sauvignonu nádhernou granátově-červenou barvu a jemnou vůni tmavého ovoce a koření. Na patře je víno hedvábně měkké. Tmavé ovoce a kořenitost, pak díky stárnutí na dřevě skvěle doplňují tóny dřeva. Tato zlatem oceněná láhev Bordeaux si rozhodně získá místo ve Vaší sbírce.

 

Château Julian AOC Bordeaux 2016

Château Julian patří do vinařské rodiny Dugnon, která působí v Entre-Deux-Mers v Bordeaux více než 250 let. Nejkrásnější vína se vyrábějí v této zvláštní oblasti mezi řekami Dordogne a Garonne. Typické hrozny Bodreaux - Merlot, Cabernet Sauvignon a Cabernet Franc ukazují úžasné výsledky a to především díky jílovito-vápencovým půdám Château Julian. To je patrné také ze dvou zlatých medailí, které jsou zavěseny kolem hrdla láhve tohoho Bordeaux. Navíc je až překvapivě chutné!

 

Château Haut Maginet AOC Bordeaux 2017

V obci Soussac, na svazích Butte de Launay, který je považován za nejvyšší bod Gironde, jsou vinice Château Haut Maginet. Zde se Catherine a Jean-Marc Jolivet starají o vinici o rozloze 27 hektarů, kde Merlot a Cabernet Sauvignon dokonale zrají na jílovitých a vápencových půdách. To se promítá do jedinečného rubínově-červeného vína se silným a lichotivým nádechem v jehož vůni je červené ovoce, jemné květinové tóny, bylinky a náznak máty. V chuti je víno dobře koncentrované, zakulacené se zralými taniny. Se zlatou medailí od renomovaného vinného průvodce Gilberta a Gaillarda na hrudi završí toto Bordeaux Vaši zlatou sbírku. Užijte si ho!su

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!