Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Když se sladkost rovná potěšení…
Kořenité a vznešené, lahodné a živé. Aroma je velmi bohaté a mohutné s tóny medu, vosku, ananasu nebo meruněk. Chuť je vyvážená a připomínající fíky, rozinky, med a sladké koření. Jednoznačně nejlepší kombinací bude dezert creme brullee.

Las Moras Late Harvest Viognier 2012 (50cl)

Popis vína

  • Odrůda Viognier
  • Chuť Bohaté & Chutné
  • Ročník 2012
  • Země původu Argentina
  • Vinařská oblast San Juan
  • Druh vína Bílé víno
  • Typ vína Sladké víno
  • Uzávěr Korek
  • Archivace Do roku 2019 nebo k okamžité konzumaci
  • Obsah alkoholu 11%

Mohlo by Vás také zajímat

2012

Las Moras Late Harvest Viognier 2012 (50cl)

Ohromující dezertní víno od mimořádně talentovaného vinaře

Ohromující dezertní víno od mimořádně talentovaného vinaře, Eduarda Casademont, které chuť je bohatá na sladké, zralé ovoce. Dle jeho vlastních slov, „vynikající víno velké svěžesti, rovnováhy a nádherné elegance“.

Vzácná příležitost ochutnat Viognier pozdní sběr z nejstarší vinařské oblasti Argentiny. Ohromující nadmořská výška vinice, která je zavlažována křišťálově čistým roztátým sněhem z pohoří And, produkuje jedny z nejčistších hroznů na zemi. Hrozny jsou ručně sklízeny pro zachování delikátní chuti v konečném víně, za použití vinařských metod, které jsou co nejpřirozenější k zachování čistoty. Velká koncentrace ovoce a květinové tóny.

Vinař Eduardo Casademont

Příběh Eduarda Casademonty je jednoduchý - muž povzbuzen vášní, který studoval a cestoval po vinicích na celém světě, ale i po vinicích na  vlastním dvorku. Montpellier, La Rioja, Austrálie a Nový Zéland se stali částí jeho cesty. Své zkušenosti vkládá do vína, které připravuje pro Finca Las Moras. Víno pro vášnivé lidi, pro milovníky hudby, sportovce a sportovkyně, amatérské umělce, studenty; otce, matky, syny ... Pro všechny, kteří zažívají důležitost jednoduchých momentů.

Las Moras

V letech 2005 a 2008 bylo vinařství Las Moras zvoleno v soutěži International Wine & Spirits Competition „Argentinským výrobcem vína roku“! Dále bylo v Kanadě v soutěži Selection Mondiales des Vins 2010 vyhlášeno „Nejlepším výrobcem vína na světě“.

Vinařství se nachází v oblasti San Juan, která je nejvýchodnější vinařskou oblastí Argentiny, v nadmořské výšce 650 metrů. Název pochází z ostružinových keřů (španělsky „moras“), které v této oblasti hojně rostou. Ostružina je také symbolem vín Las Moras. Vzhledem k umístění vinic mezi třemi údolími je podnebí vždy perfektní. Řeka San Juan, která tudy protéká, je hlavním zdrojem zavlažování a zajišťuje čistou vodu z pohoří And do údolí Pedernal a Tullum.

Eduardo Antonio Casademont

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!