Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Laphroaig Brodir Portwood 48%; 0,7 l - skotská whisky
Laphroaig Brodir Portwood 48%; 0,7 l - skotská whisky

Popis vína

Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

Laphroaig Brodir Portwood 48%; 0,7 l - skotská whisky

Neobyčejně komplexní chuť skotské whisky!

Whisky zrála v sudech po portském vínu. Nejprve whisky zraje po bourbonu v dubových sudech, aby následně mohla dozrát v sudech dubu evropského po portském víně. Chuť whisky je díky tomu velmi vyvážená a komplexní.

Pro whisky je charakteristická načervenalá barva, která je způsobena zráním po ruby portském.  V chuti jsou patrné lehce slané tóny, lékořice, ale také santalové dřevo a dřevěné uhlí.  Později se projeví také jemná nasládlost v chuti, která působí velmi příjemně.

Název „brodir“ znamená bratr a  odkazuje na historické spojení Skotska se severskými zeměmi.

Sklad se sudy se nachází na skotském ostrově Islay v hrabství Argyll, který omývají vody Atlantiku. Palírna je v provozu již od roku 1820 a vyrábí čistou, sladovou whisky. Této palírně dokonce propůjčil svoji královskou pečeť princ Charles.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!