Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Lagosta Rosé DOC Vinho Verde

Popis vína

  • Země původu Portugalsko
  • Druh vína Růžové víno
Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

Lagosta Rosé DOC Vinho Verde

Vinho Verde je sice název vinařské oblasti, ale v překladu znamená “Zelené víno". Tento název na Lagostu Rosé perfektně sedí: mladé, lehké, lehoučce perlivé víno s lehce sníženým obsahem alkoholu pro každodenní příjemnou konzumaci. Dokonalá letní svěžes na nose i na patře. Růžová Lagosta je charakteristické Rosé onoho přívětivého stylu jahody se smetanou.

 

Vína Enoport

Enoport združuje několik nejstarších a nejznámějších portugalských vinařských firem, ke kterým patří Caves Velhas, Caves Dom Teodósio, Adegas Camillo Alves a Cavipor. V roce 2012 firma získala dvě zlaté medaile, v soutěži Mundus Vini 2012 jako Výrobce roku a v soutěži Berlíně Wine Trophy 2011/2012 jako Nejlepší portugalský výrobce!

 

Oblast Vinho Verde

Oblast Vinho Verde je největší oblastí DOC na severu Portugalska. Severní část hraničí podél řeky Minho a jižní část podél řeky Rio Douro. Atlantický oceán vytváří klima s vydatnými srážkami. Půda se skládá hlavně ze žuly s pískem na povrchu, a ze zeminy. Ve Vinho Verde se vyrábějí jak bílá tak červená vína. Jméno Vinho Verde se vztahuje nejen na název "zelené víno", ale i na zelenou sklizeň, která se zklízí v létě. Vína jdou totiž brzy na trh. Na jaře, ihned po sklizni se již vína konzumují. Jedná se o šumivá vína s nízkým obsahem alkoholu a s poměrně vysokou kyselostí.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!