La Pinosa 'Seleccion Limitada' Ribera del Duero DO Reserva 2016 Ribera Del Duero

2 814 Kč –23 %
La Pinosa 'Seleccion Limitada' Ribera del Duero DO Reserva
2 814 Kč –23 % 2 154 Kč / kartón 359 Kč / 1 ks
Skladem (4 kartón)

VIVINO 4.1

Nos je intenzivní, výrazný a komplexní, se spoustou ovoce, lékořice, vanilky, dřeva a jemným kouřem v pozadí. Také na patře chuť zralého ovoce jako jsou švestky, černé třešně a bobule, které tvoří vyváženou kompozici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tohle nádherné autentické Tempranillo, bylo vyrobeno v osmdesát let starém vinařství a nevytvořil nikdo jiný než Juan J. Ayuso. Tento odborník pomáhá s výrobou vína několika španělským vinařstvím, včetně ikonického Bodegas Vina Sastre a stejně prestižního Abadia de Acon. Jeho jméno je zkratkou tohoto vznešeného, španělského, červeného vína, zrajícího v amerických a francouzských dubových sudech a to nejméně po dobu 26 měsíců. Než je vínu dovoleno opustit sklepy vinařstvízraje ještě dalších 30 měsíců v lahvi. Výsledkem je prvotřídní Tempranillo, které je k dispozici pouze jako limitovaná edice. Každá lahev skrývá velkou, komplexní a sametovou chuť.

Nos je intenzivní, výrazný a komplexní, se spoustou ovoce, lékořice, vanilky, dřeva a jemným kouřem v pozadí. Také na patře chuť zralého ovoce jako jsou švestky, černé třešně a bobule, které tvoří vyváženou kompozici.

 

Špičková kvalita z ruky mistra.  

Pokud někdo zná sílu a kvalitu španělského hroznového vína Tempranillo, je to enolog Juan J. Ayuso. Jako konzultant sdílí své znalosti s nejprestižnějšími vinařstvími v Ribera del Duero. Pod jeho bedlivým dohledem se zde vyrábějí vína té nejvyšší kvality. Když se v roce 1987 spojili někteří vinaři z vinařské oblasti pod názvem Viña Buena, připojil se k nim respektovaný enolog. Cílem Viña Buena je vyrábět vína podle tradic v Ribera del Duero. Vinařství uspělo neuvěřitelně dobře, částečně díky speciálnímu terroiru vedle řeky Aranda del Duero, kde roste réva s průměrným věkem padesáti let. Výtěžek těchto starých vinic je pozoruhodně vysoké kvality, ale je také malý a produkuje vína pouze v těch nejlepších ročnících. Tato kvalita charakterizuje tento La Pinosa „Seleccion Limitada“, který - jak název napovídá - je k dispozici pouze v limitované edici. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Druh vína: Suché víno
Chuť: Bohaté & Chutné
Obsah alkoholu: 14%
Odrůda: Tempranillo
Rok: 2016
Typ barvy: Červené víno
Vinařská oblast: Ribera Del Duero
Země: Španělsko
sada: /la-pinosa--seleccion-limitada--ribera-del-duero-do-reserva-krabice/
lahev: /la-pinosa--seleccion-limitada--ribera-del-duero-do-reserva/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: