Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Jeffrey's Bay Pinot Noir

Popis vína

  • Doporučené servírování Telecí řízek, sýr
  • Obsah alkoholu 13.5%
  • Archivace Do roku 2024 nebo k okamžité konzumaci
  • Uzávěr Šroubovací
  • Doporučená teplota podávání 16 -17 °C
  • Ročník 2019
  • Vinařská oblast Jihovýchodní Austrálie
  • Typ vína Suché víno
  • Země původu Austrálie
  • Druh vína Červené víno
Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

2019

Jeffrey's Bay Pinot Noir

Po velkém úspěchu bujného Sauvignon Blanc, který byl vyroben v Marlborough na Novém Zélandu, se vinaři Jeffrey’s Bay vydali do Austrálie. Zde dělají tento úžasně chutný a čistý Pinot Noir, což je skvělá alternativa k často dražšímu Pinot Noir z Burgundska. Sklenice plná šťavnatého červeného ovoce a lehké kořenitosti.

 

Čistý a hladký Pinot Noir

 

V ústech spousta lehkého sladkého červeného ovoce, jako jsou třešně, jahody a červené bobule, doplněné jemným kořením a bylinkami. Čistý a hladký Pinot Noir s nádherně dlouhým závěrem. Vychutnejte si ho nyní nebo nechte odpočívat ve vašem sklepě ještě pár let.

 

 

Pinot Noir je jednou z nejznámějších odrůd na světě. Ne proto, že je zasazován tak rozšířeně ,vyskytuje se na dně první desítky, ale kvůli úžasně lahodným vínům vyrobených z těchto hroznů. Ne nadarmo je Pinot Noir hvězdou Burgundska, kde vyrábí nejdražší vína na světě. Slavná jména jako Gevrey-Chamberting, Musigny, Pommard a Volnay. Nejdražší Pinot Noir na světě je Domaine Leroy Musigny Grand Cru, který se prodává za přibližně 5 600 eur. Austrálie má kromě Burgundska nejvhodnější oblasti pro výsadbu Pinot Noir. Pěstování hroznů není snadné, protože se daří jen v relativně chladných oblastech. Mírné podnebí v jihovýchodní Austrálii, sestávající z provincií Nového Jižního Walesu, Victoria a Jižní Austrálie, je velmi podobné klimatu v Burgundsku a to je přesně to, co Pinot Noir potřebuje k dosažení skvělých výsledků.

 

Čisté a atraktivní ceny Pinot Noir

Vinaři Jeffrey's Bay dokázali v tomto krásném australském víně odhalit vlastnosti, pro které je francouzský hrozen tak slavný. To znamená čisté, pružné a šťavnaté červené ovoce, jako jsou maliny, třešně a jahody, doplněné bylinkami a minerální čerstvostí. Jeffrey's Bay Pinot Noir konkuruje kvalitním vínům z Burgundska, pokud jde o kvalitu, ale pokud jde o cenu, nechává tento Pinot Noir své francouzské kolegy na míle daleko.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!