Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč

Jak podávat víno

Určitě jste si už někdy objednali v restauraci víno. A jistě jste si všimli, že bílé víno se podává v jiných sklenicích než víno červené, nebo že některá vína se přelévají do karafy s širokým hrdlem a jiná se zase podávají v nádobě s ledem. Možná už tušíte, že dnes si budeme povídat právě o tom jak a v čem správně servírovat víno.

Sklenka vína
Za časů středoškolských studií jsme to, jaký tvar má sklenice vína považovali za nepodstatný detail. A mnohem důležitější než buket pro nás byla cena a množství. Jenže studentská léta odvál čas, a my jsme pochopili, že od vína čekáme trochu víc, než jen co největší lahev za co nejnižší cenu. Přišli jsme na to, že si chceme víno vychutnat se vším všudy, do posledního detailu. A to bez správné sklenice jde jen velmi špatně.

Co dokáže tvar?
Špatné víno nalité do sebelepší sklenice zůstane pořád špatným vínem. Sklenice samotná chuť vína nijak nevylepší. Na druhou stranu správně vybraný tvar sklenice umožní, aby se vůně dobrého vína plně rozvinula. 


A jakou vybrat skleničku?

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 9.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!