0 Kč

Jack Daniels Honey 1 l- whisky

Číslo produktu: 99019
Hodnocení:
1 2 3 4 5
dříve 649 Kč
580 Kč
Sleva 11%

Rozklad ceny
6 x 580 Kč
Doprava zdarma na vše
1 2 3 4
5 6 7 8
9 10 11 12

Celková cena

Popis vína

Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Jack Daniels Honey 1 l- whisky

Speciální edice od Jack Daniels je snoubením whisky Tennessee whisky Jack Daniel´s a medu, který pochází také z amerického Tennessee. Její výroba je výjimečná tím, že whisky několik dnů, kapku po kapce, protéká přes deset stop vysokou vrstvu dřevěného uhlí z Javoru cukrového. Whisky se díky pečlivému procesu stává velmi jemnou a měkkou.

Chuť je vyvážená, nasládle medová, doprovázená tóny skořice a ořechů. Vůně medová, s lehkým náznakem citronu a karamelového bonbonu.

 

Tennesee whisky je vůbec nejprodávanější whisky v USA, velmi oblíbená je i v sousední Kanadě, ale i v jiných částech světa.

Master Destiller dohlíží na celý proces výroby whisky od mletí až po plnění do lahví. Od roku 2008 je jím Jeff Arnett, který je v pořadí sedmým Master Destillerem v 160leté historii Jack Daniel‘s. Jeho předchůdce Jimmy Bedford zastával tuto pozici 20 let.

Whisky zraje v dubových sudech po dobu 4 – 6 let.

Jack Daniel's Tennessee Honey nejvíce vynikne, pokud je podáván namražený na -18C.

Proč nakupovat u nás

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA na všechny objednávky – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.00 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!