Hidden Treasures Chardonnay 2022 Pays d'Oc

359 Kč –13 %
Hidden Treasures Chardonnay
359 Kč –13 % 309 Kč / ks
Skladem (3 ks)

Intenzivně lesklá zlatá se zeleným nádechem. Bohatost zralého ovoce se svěží jemností a jemnými, kouřovými tóny dubu (cedr, ořechy, vanilka). Opulentní burgundské kouzlo. 100% Chardonnay, zrálo devět měsíců ve francouzských dubových sudech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivně lesklá zlatá se zeleným nádechem. Bohatost zralého ovoce se svěží jemností a jemnými, kouřovými tóny dubu (cedr, ořechy, vanilka). Opulentní burgundské kouzlo. 100% Chardonnay, zrálo devět měsíců ve francouzských dubových sudech. 13,5 % alk. Plné bílé víno a perfektní s bohatou klasikou, jako je uzený losos, mořský jazyk s máslovou omáčkou a rizoto s lesními houbami. Užijte si nyní nebo až do roku 2029. 

Terroir Languedoc-Roussillon, oblasti, do které vína Pays d'Oc patří, je rozmanitý a podnebí má širokou škálu typů počasí. Od pobřežního pásu až po hornatou oblast Pyrenejí má každá oblast jiné složení půdy. Protože v Languedoc-Roussillon existuje tolik různých půdních složení, lze pěstovat různé odrůdy hroznů. Některé bílé odrůdy révy vinné pěstované v této oblasti zahrnují Bourboulenc, Picpoul, Grenache a Chardonnay. 
Terroir Languedoc-Roussillon 
 
Asi patnáct procent produkce v Languedoc-Roussillon se týká suchých bílých vín. Bílá vína se v průběhu let stále více zušlechťují. V minulosti u většiny bílých vín dominovalo dřevo. V dnešní době se hojně využívají nerezové tanky, aby si víno zachovalo své ovoce. Vína, která podléhají stárnutí dřeva, mohou podstoupit různé procesy stárnutí.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: Do roku 2029
Doporučená teplota podávání: 10-12°C
Doporučené servírování: Ryby,risotto
Druh vína: Suché víno
Chuť: Svěží & Ovocné
Obsah alkoholu: 13,5%
Odrůda: Chardonnay
Rok: 2022
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Pays d'Oc
Země: Francie
Zrání: 6-12 měsíců
sada: /hidden-treasures-chardonnay-krabice/
lahev: /hidden-treasures-chardonnay/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: