Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Graf Zeppelin Seco
Graf Zeppelin Seco

Popis vína

  • Chuť Šumivé & Osvěžující
  • Země původu Německo
  • Vinařská oblast Badensko
  • Druh vína Šumivé víno
  • Typ vína Suché víno
  • Uzávěr Korek
  • Archivace K okamžité konzumaci
  • Obsah alkoholu 10.5%

Mohlo by Vás také zajímat

Graf Zeppelin Seco

Okouzlující perlivé bílé víno z Německa

Graf Zeppelin Seco je okouzlující svěží a ovocné perlivé bílé víno vyrobené z odrůd Gutedel, Weissburgunder a Muscadelle. Kombinace odrůd dává vínu zvláštní chuť ořechů a bílého ovoce jako jsou jablka a citrusy. Víno je překvapivě svěží a plné chuti a mírná kyselost ho pěkně vyvažuje.

Graf Zeppelin

V roce 1929 dopoledne přelétala vzducholoď „Graf Zeppelin“ nad starověkým románským městem Trier. První let se slavil na palubě s občerstvením a nápoji a rozlévalo se víno z Müllheimu (Badensko) z vinařství Erste Markgräfler Winzergenossenschaft Schliengen, které vyrábí vína od roku 1908. Winzergenossenschaft je stále aktivní a jako hold tomuto úspěšnému momentu a průkopníkovi hraběti Zeppelinovi představilo o pár let později vína s názvem „Graf Zeppelin“. Vysoce kvalitní vína, která se vyrábějí progresivním způsobem s využitím nejnovějších technologií, které by průkopníka hraběte Zeppelina bývaly jistě potěšily. Každý rok, když se lahvuje nová sklizeň, je první sklenice pozvednuta na vzducholodi Graf Zeppelin, aby připomněla s pýchou a nadšením tohoto mimořádného průkopníka letectví.

Badensko

Badensko je třetí největší vinařskou oblastí Německa. Téměř šestnáct tisíc akrů vinic se rozkládá od severu k jihu a oblast je rozdělena do devíti okresů (bereiche). Lidé v Německu, kteří tuto oblast znají, tvrdí, že hrozny jsou zde "zalité sluncem", a to díky mnohahodinovému slunečnímu svitu. Hlavní oblast Badenska, Kaiserstuhl, je také nejteplejším místem Německa. Krajina a podnebí jsou v této oblasti značně různorodé a region je velmi vhodný pro výrobu vysoce kvalitních vín.

Alternativní názvy: Graf Zeppelin Seco | Víno Výhodně

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!