Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Finca Las Moras - Dada 2 Art

Popis vína

 • Obsah alkoholu 12.5%
 • Archivace Do roku 2024 nebo k okamžité konzumaci
 • Uzávěr Korek
 • Doporučená teplota podávání 16 - 18 °C
 • Ročník 2019
 • Země původu Argentina
 • Vinařská oblast San Juan
 • Druh vína Červené víno
 • Typ vína Polosuché víno
 • Chuť Bohaté & Chutné
 • Odrůda Merlot (100%)

Mohlo by Vás také zajímat

2019

Finca Las Moras - Dada 2 Art

Mocha Merlot z renomovaného vinařství

Fantastické víno z renomovaného vinařství Las Moras s krásnou myšlenkou v pozadí. Toto vinařství bylo zvoleno několikrát „Argentinským výrobcem vína roku“ a dokonce vyhrálo titul „Nejlepší výrobce vína na světě“! Každá kapka z tohoto vinařství přináší argentinskou kulturu do vašeho domova. Řada vín Dada je speciální, protože nám připomíná důležitost svobody a také že umění se nachází kdekoliv na světě, včetně vaší sklenky vína!

Řada Dada 2 je vyrobena ze 100% Merlotu a je zcela věnována chuti moka v kombinaci s ovocem. Hrozny pocházejí ze San Juan Mendoza, kde se s nimi zachází s láskou a vášní.

Nádherný delikátní Merlot temně červené barvy. Intenzivní aroma ostružin, černého rybízu, třešní a moka. Plné a šťavnaté víno s krásnou rovnováhou mezi ovocem a moka. Zrání v sudech z amerického a francouzského dubu zajišťuje, že taniny jsou dobře zkrocené.

 

Hnutí Dada

Dada nebo dadaismus je kulturní hnutí, které se objevilo jako reakce na první světovou válkou. Skupina umělců se vzbouřila proti pravidlům a zákonům společnosti. Dada je umění těsně pod realitou, neboť umělci měli obavy z používání objektů, které skutečně existovali. Dada znamená naprostou svobodu a umění je všudepřítomné. Tak proč by krásné víno nemohlo být uměním? Vína Dada jsou jasným vyjádřením umění v lahvi a jejich cílem je, aby se všichni uvědomili, že umění je opravdu všude kolem nás!

 

Vinař Eduardo Casa Demon

Dada má ve skutečnosti jen jedno pravidlo, a to, že žádná pravidla neexistují. A tak se renomovaný vinař Eduardo Casa Demon vrhl do práce a vytvořil úžasnou řadu vín Dada. Eduaro Casademont je člověk, který vždy poslouchá své srdce, procestoval celý svět aby následoval svou vášeň pro víno. Vyrábí víno pro každého, kdo si rád vychutnává malé okamžiky života.

V rodném Argentině je Eduardo uznávaný jako vinař od roku 1985. Má více než 20 let zkušeností v renomovaných vinařstvích po celé zemi. V roce 2001 nastoupil do Las Moras. Eduardo zde následuje svou vášeň tím, že pracuje v přirozeném prostředí a vyrábí řemeslně zpracovaná vína.

Vinařství Las Moras bylo opakovaně zvoleno „Argentinským výrobcem vína roku“ v soutěži International Wine & Spirits Competition! Kromě toho bylo zvoleno během soutěže „Mondiales Sélection des Vins 2010“ v Kanadě „Nejlepším výrobcem vína na světě“. Po tolika výhrách si Eduardo troufá říci, že každá láhev, která opuští vinařství, zprostředkovává kapku argentinské kultury.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 9.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!