El Campeador Syrah-Monastrell 2022 Jumilla

1 794 Kč –33 %
El Campeador Syrah Monastrell
1 794 Kč –33 % 1 194 Kč / kartón 199 Kč / 1 ks
Skladem (>5 kartón)

Tmavě fialová červená. Široké, bohaté a hladké s množstvím ostružin, třešní, borůvek, tymiánu a černého pepře. Koncentrované s nádechem moka v dlouhém závěru. Oceněná ovocná exploze s bohatstvím starých vinic. Částečně vyzrálé v dubu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tmavě fialová červená. Široké, bohaté a hladké s množstvím ostružin, třešní, borůvek, tymiánu a černého pepře. Koncentrované s nádechem moka v dlouhém závěru. Oceněná ovocná exploze s bohatstvím starých vinic. Částečně vyzrálé v dubu. 50% Monastrell (=Mourvèdre) ze 110 let staré vinice, 50% Syrah. 14,5 % alk. Vynikající nyní nebo až do roku 2028. Vynikající s grilovaným masem (žebra), dušeným masem, chilli con carne a vyzrálým manchegem. 

 

Vinařství Artiga Fustel čerpá inspiraci z krásné kultury a obyvatel Španělska ve vínech, která vyrábí. Každé víno vypráví jedinečný příběh a je vyrobeno s láskou! Od roku 2012 vyrábí vinařství dvě červená vína El Campeador, včetně této lahodné odrůdy Syrah-Monastell (Mourvèdre)! 
 
El Campeador 
 
Aby se zajistilo přežití starých rév, používají zemědělci systém přesazování marcottage: když réva dosáhne konce svého dlouhého životního cyklu, utrhne se větvička ze sousední révy a zasadí se do země. Větev je vedena tak, aby se vynořila tam, kde byla mrtvá réva. Větev zůstává spojena s původní révou několik let, dokud její kořeny nejsou dostatečně silné, aby pokračovaly v růstu samy. Jedná se o důležitý systém pro další používání historických vinic. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Archivace: 2028
Doporučená teplota podávání: 16-18 °C
Doporučené servírování: Dušené maso, pečené maso, vyzrálý sýr Manchego
Druh vína: Suché víno
Hodnocení: James Suckling
James Suckling: 90
Obsah alkoholu: 14,5%
Odrůda: Mourvedre, Syrah
Rok: 2022
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Jumilla
Země: Španělsko
sada: /el-campeador-syrah-monastrell-krabice/
lahev: /el-campeador-syrah-monastrell/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: