Don Caron Gran Reserva MAGNUM (1,5l) 2017 Cariñena

Stříbro
599 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
 

Vitální sytě tmavě červená. Lákavá kytice sladkého černého lesního ovoce, cassis a kouřového dubu se špetkou černého pepře. Silná a zároveň máslově jemná chuť plná třešní, borůvek, kakaa a vanilky. Bohatě vrstvená Gran Reserva z top ročníku. Zraje 18 měsíců v sudech z amerického dubu. 50 % Syrah, 40 % Merlot, 10 % Cariñena (=Carignan). 13,5 % alk. Vynikající se slanými tapas, pikantním dušeným masem, grilovaným jehněčím masem a zralými tvrdými sýry. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitální sytě tmavě červená. Lákavá kytice sladkého černého lesního ovoce, cassis a kouřového dubu se špetkou černého pepře. Silná a zároveň máslově jemná chuť plná třešní, borůvek, kakaa a vanilky. Bohatě vrstvená Gran Reserva z top ročníku. Zraje 20 měsíců v sudech z amerického dubu. 50 % Syrah, 40 % Merlot, 10 % Cariñena (=Carignan). 13,5 % alk. Vynikající se slanými tapas, pikantním dušeným masem, grilovaným jehněčím masem a zralými tvrdými sýry. 

Působivě krásná Gran Reserva z top roku 2017. Tato speciální edice vychází pod exkluzivním labelem Don Cáron. Španělské červené víno od Don Caron je svou vysokou kvalitou a nízkou cenou snad nejcennější Gran Reserva v celém Španělsku! . Překvapivě krásná nová směs se skládá z výběru nejlepších hroznů Syrah, Merlot a Cariñena z roku 2017, výsledkem je tato působivě krásná Gran Reserva .

Carinena  
Cariñena se nachází západně od Barcelony a je jednou z nejstarších vinařských oblastí ve Španělsku. Hrozny se zde pěstovaly již od římských dob. Horká léta a chladné zimy jsou pro vinařství ideální. A blízkost Pyrenejí a vysoká poloha vinic (400 až 800 m.) zajišťují dostatečnou vláhu a ochlazení během veder. Cariñena má více než 1700 vinařů. 

2679

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2028
Doporučená teplota podávání: 16-18 °C
Doporučené servírování: Pečené maso, ovčí sýry, tapas
Druh vína: Suché víno
Chuť: Komplexní, výkonné a plné
Obsah alkoholu: 13,5%
Odrůda: Merlot,Syrah,Carinena
Odrůda v detailu: Syrah (50%), Merlot (40%), Carinena (10%)
Rok: 2017
Stříbrná medaile: Berliner Wine Trohpy
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Carinena
Země: Španělsko
Zrání: 18 měsíců
sada: /don-caron-gran-reservado-carinena-17-magnum-krabice/
lahev: /don-caron-gran-reservado-carinena-17-magnum/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: