Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Toto víno si zaslouží být objevováno…
Elegantní a tajemné, strukturované a přístupné. Středně intenzivní aroma připomíná červené květy, zralé červené ovoce jako jsou třešně nebo maliny s atraktivními podtóny koření a bylin. Toto je rybí víno a skvělou volbou k němu bude tuňák na grilu.

Château de Panery La Marquise AOP Duché d’Uzès

Popis vína

  • Uzávěr Víčko
  • Ročník 2014
  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Côtes du Rhône
  • Druh vína Červené víno
  • Typ vína Suché víno
  • Chuť Robustní & Silné
  • Odrůda Carignan, Syrah

Mohlo by Vás také zajímat

2014

Château de Panery La Marquise AOP Duché d’Uzès

V dřívějších dobách se marnotratných „markýz“ procházel po vinicích za sklepem a pozoroval, jak jeho zaměstnanci pracují ... V současné době nese tento blok název „La Marquise“ a více než 40ti letá réva Carignanu zde svobodně roste. Syrah je dominantní, ale Carignan přináší jemnost a směs má krásné aroma třešní, pepře a cedru. Chuť nabízí tělo a krásné taniny, a je dlouhá s kořením a paprikou.

Château de Panery

Doména Château de Panery je provozována od roku 1670 v Pouzilhac (Gard) a zahrnuje řadu krásných staveb ze 17. století. První vinice byly osázeny v 19. století. Rutger a Angélique Grijseels, kteří jsou již několik let majitelé panství, nyní také pěstují kromě révy i kukuřici, slunečnice, lanýžové duby a ovocné stromy. Panství obhospodařuje celkem 528 ha, z nichž je 72 hektarů vinic.

Château se nachází na hranici vinařských oblasté Côtes du Rhone a Languedoc. Vinice jsou osázeny typickými odrůdami oblasti Rhone, jmenovitě Grenache, Syrah, Cinsault a Carignan a také Chardonnay a Merlotem pro vína Vin de Pays.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!