Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Elegance, to je oč v tomto víně běží…
Netradiční a elegantní, svěží a mohutné. Aroma je kulaté a vyvážené s ovocným charakterem malin, jeřabin a fialek s tónem sušených jablek. Chuť je strukturovaná připomínající borůvkový džem, kůži nebo černé koření. Víno s podzimním charakterem? Tak udržte tempo a zkuste kombinaci s jelením hřbetem s jalovcem.

Château de Panery Cuvée Henry AOP Côtes du Rhône

Popis vína

  • Uzávěr Korek
  • Ročník 2013
  • Země původu Francie
  • Vinařská oblast Côtes du Rhône
  • Druh vína Červené víno
  • Typ vína Suché víno
  • Odrůda Grenache, Syrah

Mohlo by Vás také zajímat

2013

Château de Panery Cuvée Henry AOP Côtes du Rhône

Henry je jméno mého otce. Nejelegantnější víno s největším počtem medailí u svého jména. Je to jediné víno z Panéry, který zrálo v dubových sudech. Syrah a Grenache z pozemku daleko od zámku na druhé straně obce Pouzilhac, dávájí rubínovou barvu, aroma třešní, karamelu a koření. Elegantní chuť s integrovanými taniny.

Château de Panery

Doména Château de Panery je provozována od roku 1670 v Pouzilhac (Gard) a zahrnuje řadu krásných staveb ze 17. století. První vinice byly osázeny v 19. století. Rutger a Angélique Grijseels, kteří jsou již několik let majitelé panství, nyní také pěstují kromě révy i kukuřici, slunečnice, lanýžové duby a ovocné stromy. Panství obhospodařuje celkem 528 ha, z nichž je 72 hektarů vinic.

Château se nachází na hranici vinařských oblasté Côtes du Rhone a Languedoc. Vinice jsou osázeny typickými odrůdami oblasti Rhone, jmenovitě Grenache, Syrah, Cinsault a Carignan a také Chardonnay a Merlotem pro vína Vin de Pays.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!