Chateau de l'Hoste Blanc Classique Entre-Deux-Mers AOP Blanc 2020 Bordeaux

349 Kč –6 %
Château de l'Hoste Blanc 'Classique' Entre Deux Mers
349 Kč –6 % 329 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

Atraktivní exotický buket exotického žlutého ovoce a květu akácie s nádechem zelených bylinek. Široké, bohaté a dobře koncentrované v chuti plné mučenky, ananasu a žlutého grapefruitu s dobrou svěžestí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atraktivní exotický buket exotického žlutého ovoce a květu akácie s nádechem zelených bylinek. Široké, bohaté a dobře koncentrované v chuti plné mučenky, ananasu a žlutého grapefruitu s dobrou svěžestí. 50 % Semillon, 30 % Sauvignon Blanc, 10 % Sauvignon Gris a 10 % Muscadelle. 13 % alk. Vynikající s kuřecím kari, pečeným steakem z lososa a smetanovými sýry. Užijte si nyní nebo až do roku 2024. 

Entre-Deux-Mers je podoblast Bordeaux, která se nachází mezi řekami „mers“ Garonne na jihu a Dordogne na severu. A tam najdeme Château L'Hoste, který vede Bruno Baylet. Je nejen předsedou Syndicat Viticole de l'appellation Entre-deux-Mers, ale také nadaným vinařem. Jeho dvě vinařství, Château L'Hoste a Château Landereau, se nacházejí v kopcovité krajině Entre-deux-Mers na štěrkových svazích Sadiracu. Vinaření se v rodině Bayletů dědí z generace na generaci. 

Pozornost k přírodě je důležitá a ve vinicích (včetně Sémillion, Sauvignon Blanc, Muscadelle a Sauvignon Gris) se dělá vše pro udržení rovnováhy mezi flórou, faunou a vinařstvím. Vinice Bruno Baylet nyní získaly certifikát „Haute Valeur Environnementale“ díky svému ekologickému přístupu. Což dále potvrzuje pečeť „přátelská ke včelám“ na bílém víně z Bordeaux, které jsme vybrali od Château L'Hoste, jako čest jejich respektu k rostlině a fauně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Archivace: 2024
Doporučená teplota podávání: 11-13°C
Doporučené servírování: Kuře, losos, sýry
Druh vína: Suché víno
Chuť: Intenzivní, bohaté a komplexní
Obsah alkoholu: 13%
Odrůda: Muscadelle, Sémillon, Sauvignon Gris
Rok: 2020
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Bordeaux
Země: Francie
sada: /chateau-de-l-hoste-blanc-classique-entre-deux-mers-aop-blanc-krabice/
lahev: /chateau-de-l-hoste-blanc-classique-entre-deux-mers-aop-blanc/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: