Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč
Hodnocení:
******

Není to pouze jedinečný původ a jméno, ale je to jedinečné víno…
Vyzrálé a strukturované, vyvážené a nekonečné. V aroma se projevuje elegance a typičnost znamenající čerstvé rohlíky, zralé meruňky a bílé broskve. V chuti se objevuje svěžest zralých pomerančů a citrónů s dotekem třešní. Nemusíte volit drahé kombinace, prostě dejte na grill mořské plody a bylinky a vše bude dokonalé.

Champagne Brut d'Armanville AOC

Popis vína

  • Odrůda Pinot Noir (90%), Chardonnay (10%)
  • Chuť Šumivé & Osvěžující
  • Typ vína Suché víno
  • Druh vína Šumivé víno
  • Vinařská oblast Champagne
  • Země původu Francie

Mohlo by Vás také zajímat

Champagne Brut d'Armanville AOC

Champagne Brut d'Armanville

Toto Champagne Brut se vyrábí v srdci oblasti Champagne od roku 1956 družstvem vinařů, kteří mají výbornou pověst. Téměř sto třicet farmářů dodalo hrozny pro výrobu tohoto šampaňského a společně pracují na ploše téměř 310 ha v deseti vesnicích. Přestože se jedná o družstvo, všechny vinice se nacházejí ve stejném údolí. Díky tomu mají hrozny stejnou kvalitu a konzistenci, což je spíše typické pro nezávislé vinaře než pro družstvo. Skvělou pověst udržují přísným výběrem vysoce kvalitních hroznů, udržováním znalostí o vinařství a vývojem nových metod.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!