Cave de Mazenay Nuits-Saint-Georges AOP 2019 Burgundsko

1 399 Kč –29 %
Cave de Mazenay Nuits Saint Georges AOP
1 399 Kč –29 % 999 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Sytě rubínově červené víno z Burgundska z mnoha cenami ověnčeného Cave de Mazenay. Znalosti a dovednosti vinařů se plně projevily také v tomto obzvláště krásném Nuits-Saint-Georges, vyrobeném z hroznů Pinot Noir, které se nechaly zrát na šedesátileté révě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranná a vynikající francouzská vinařská oblast Bourgogne nepřestává udivovat a imponovat. V tomto případě s obzvláště jemným červeným vínem z Nuits-Saint-Georges, označení, které hraničí s ikonickým Vosne-Romanée. Vína z této rušné vesnice s historickým vzhledem jsou známá svou silou a bohatostí. A přesně to zažijete v této krásné Cave de Mazenay, vyrobené z hroznů šedesátileté vinné révy. V nose smyslně ovocné a v ústech plné a koncentrované. Nádherné víno!

 

Sytě rubínově červené víno z Burgundska z mnoha cenami ověnčeného Cave de Mazenay. Znalosti a dovednosti vinařů se plně projevily také v tomto obzvláště krásném Nuits-Saint-Georges, vyrobeném z hroznů Pinot Noir, které se nechaly zrát na šedesátileté révě. Dodává vínu krásné aroma třešní, jahod a černého pepře. Nádherně plné a koncentrované – téměř husté – v ústech, kde kromě krásného ovoce vyniknou dobré kyseliny a mohutné a zároveň sametové třísloviny. Pijte víno mírně vychlazené a vychutnejte si ho naplno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahev
Doporučená teplota podávání: 15-16 °C
Doporučené servírování: Zvěřina a sýry
Druh vína: Suché víno
Chuť: Hladké a kulaté
Obsah alkoholu: 13,5%
Odrůda: Pinot Noir
Rok: 2019
Typ barvy: Červené víno
Uzávěr: Korek
Vinařská oblast: Burgundsko
Země: Francie
sada: /cave-de-mazenay-nuits-saint-georges-aop-krabice/
lahev: /cave-de-mazenay-nuits-saint-georges-aop/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: