0 Kč

Casa Safra Edicion Empireo Terra Alta DO Gran Reserva - MAGNUM 1,5l -(1ks)

Číslo produktu: 974
Hodnocení:
1 2 3 4 5
699 Kč
1
Doprava zdarma na vše
1 2 3 4
5 6 7 8
9 10 11 12

Skladem

Popis vína

Casa Safra Edicion Empireo Terra Alta DO Gran Reserva - MAGNUM 1,5l -(1ks)

Velmi exkluzivní Gran Reserva

Z nesmírně populárního španělského vinařství Casa Safra jsme přivezli do České republiky exkluzivní "Celeste". Ta koncentrace a intenzita! Toto víno pochází z 30-ti letých vinic, na kterých jsou ručně sbírány jen ty nejlepší hrozny. Zrání v nových dubových sudech vytváří sametovou a bohatou Gran Reservu. Ačkoliv Gran Reserva většinou zraje v dubových sudech po dobu 24 měsíců, Celeste Gran Reserva odpočívala celých 36 měsíců, což se plně projevuje v její "božské" chuti! Je to bezpochyby nejlepší Casa Safra, jakou jsme kdy ochutnali!

 

Krásné rubínově červené víno s intenzivní vůní černého ovoce, jako jsou ostružiny a třešně a také s jemnými tóny vanilky. Plná, bohatá chuť s pěknou rovnováhou a měkkými poddajnými taniny. Díky zrání v sudech z francouzského a amerického dubu se rozvíjejí nejlepší chutě a vůně do krásného sametového a charakteristicky ovocného španělského vína.

 

Unikátní malá vinice

Vinař z Casa Safry má přístup k malé vinice v Terra Altě, kde se tato fantastická Gran Reserva vyrábí jen pro soukromé sběratele.Víno je obvykle určeno pouze pro přátele a rodinu vinaře!

Více
Více

Proč nakupovat u nás

Doprava zdarma

Doprava ZDARMA na všechny objednávky – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!

Minimální objednávka 6ks

Abychom byli schopni nabídnout nejlepší možnou cenu, prodáváme víno pouze v kartonu po 6 ks.