Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
0 Kč

Captain Morgan Spiced 1 l - rum

Číslo produktu: 99020

Popis vína

Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Captain Morgan Spiced 1 l - rum

Unikátní směs koření a přírodních ingrediencí dělá z Captain Morgan Original Spiced Gold vlajkovou loď mezi rumy.

Ten nejkvalitnější karibský rum je smíchán s unikátní směsí koření a tajných ingrediencí. Captain Morgan Spiced je výtečný rum z Jamajky, zrající jeden rok v dubových sudech. 

Chuť je bohatá kořeněná, s bylinnými tóny. V chuťových tónech je cítit pravá vanilka, hnědý cukr, sušené ovoce a dubové dřevo.

 Pro ještě jemnější chuť a osvěžení doporučujeme Captain Morgan Original Spiced Gold servírovat na ledu v kombinaci s colou a limetkou.

O výrobci

První rumy byly vyráběny na Karibských ostrovech již před 400 lety. Základem pro výrobu se stala cukrová třtina, ze které tamní dobrodruzi mačkali sladkou šťávy. Aby se ze třtinové šťávy stal rum, musela být nejprve fermentována, následně destilována a následně dozrávala v dubových sudech. Tento postup zůstal zachován dodnes.

Ke kapitánovi Morganovi se váže legenda. V roce 1635 se Henry Morgen narodil ve Walesu, o 20 let později se stal bukanýrem (zákonem povoleným pirátem). Jako pirát měl hájit zájmy Velké Británie, v roce 1680 se stal guvernérem Jamajky, a učinil z ní ráj oslav v celém Karibiku. Poslední léta svého života strávil na své plantáži cukrové třtiny. Po své smrti byl pohřben do písečných břehů přístavu Port Royal na Jamajce. Po masivním zemětřesení na ostrově o pár let později se rakev vyplavila do rozbouřeného oceánu a již nikdy nebyla znovu nalezena. Legenda ale přetrvává dodnes.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!