Doprava ZDARMA nad 1000 Kč
Infolinka +420 777 773 801
Přihlášení
0 Kč
Captain Morgan 1671 Commemorative Blend Limited Edition 2014; 0,75 l - rum

Popis vína

Omlouváme se, ale k tomuto regionu nejsou přiřazeny souřadnice.

Mohlo by Vás také zajímat

Captain Morgan 1671 Commemorative Blend Limited Edition 2014; 0,75 l - rum

Limitovaná edice exkluzivního rumu v historické lahvi!

Prvotřídní rum Captain Morgan 1671 pochází z Jamajky a prodává se v rámci časově omezené nabídky.  Rum byl vytvořen na počest kapitána Henryho Morgana, který v roce 1671 doplul k Panama City. Dozrávání pikantního rumu probíhá v dubových sudech ze Španělska.

Captain Morgan 1671 je mrštný, kreativní a inovativní rum známého výrobce.

Delikátní rum

Nasládlá chuť rumu je ovlivněna vanilkovým extraktem uvnitř. V rumu jsou cítit tóny cherry coly, hřebíčku, perníku, mandlí, čokolády, muškátového oříšku, černého pepře s jemným náznakem dubu. Jedná se o příjemnou kolekci aroma, které připomíná rázný Dr. Pepper. Začátek chuti je sladký, ale nejednotný, a dokáže zachytit velké množství vůní v nose a prezentovat je na patře s tóny vanilky, zázvoru, tmavé cherry, skořice, dubu a černého pepře. Závěr chuti je středně dlouhý a kombinuje sladkou a kořeněnou chuť.

Limitovaná edice rumu nadchne jak fanoušky této značky, tak znalce toho nejkvalitnějšího rumu.

O výrobci

První rumy byly vyráběny na Karibských ostrovech již před 400 lety. Základem pro výrobu se stala cukrová třtina, ze které tamní dobrodruzi mačkali sladkou šťávy. Aby se ze třtinové šťávy stal rum, musela být nejprve fermentována, následně destilována a následně dozrávala v dubových sudech. Tento postup zůstal zachován dodnes.

Ke kapitánovi Morganovi se váže legenda. V roce 1635 se Henry Morgen narodil ve Walesu, o 20 let později se stal bukanýrem (zákonem povoleným pirátem). Jako pirát měl hájit zájmy Velké Británie, v roce 1680 se stal guvernérem Jamajky, a učinil z ní ráj oslav v celém Karibiku. Poslední léta svého života strávil na své plantáži cukrové třtiny. Po své smrti byl pohřben do písečných břehů přístavu Port Royal na Jamajce. Po masivním zemětřesení na ostrově o pár let později se rakev vyplavila do rozbouřeného oceánu a již nikdy nebyla znovu nalezena. Legenda ale přetrvává dodnes.

Proč nakupovat u nás

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

Doprava ZDARMA na všechny objednávky nad 1000 Kč – Po Praze doručení ve stejný den (při objednání do 12.30 hodin), celá republika do 24 hodin od objednání do 16.30 hodin.

Garance vrácení peněz

Víno Vám nechutná? Nevadí! Vyzvedneme si víno u Vás a vrátíme Vám peníze za celý karton zpět.

Nejlepší ceny v ČR

V případě, že objevíte stejné víno levnější než v naší akční týdenní nabídce, napište nám kde a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!!