Belardent Picpoul de Pinet 2021 Pays d'Oc

1 914 Kč –9 %
Belardent Picpoul de Pinet
1 914 Kč –9 % 1 734 Kč / kartón 289 Kč / 1 ks
Skladem (1 kartón)

Intenzivní lesklá zeleno žlutá. Atraktivní buket zeleného a žlutého ovoce s bílým květem . Bohatá a osvěžující chuť se švestkou, žlutým grapefruitem a malým kouskem ananasu. S úderem, přilnavostí, délkou a příjemnou svěžestí. Bohaté plné slaného šťavnatého ovoce. 100% Picpoul. 12,5 % alk. Vynikající s ústřicemi, holandskými krevetami a grilovanými mušlemi. Užijte si nyní nebo až do roku 2024 .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní lesklá zeleno žlutá. Atraktivní buket zeleného a žlutého ovoce s bílým květem . Bohatá a osvěžující chuť se švestkou, žlutým grapefruitem a malým kouskem ananasu. S úderem, přilnavostí, délkou a příjemnou svěžestí. Bohaté plné slaného šťavnatého ovoce. 100% Picpoul. 12,5 % alk. Vynikající s ústřicemi, holandskými krevetami a grilovanými mušlemi. Užijte si nyní nebo až do roku 2024 

Toto víno je ve špičkové formě, protože jeho ovocná bohatost a slaný charakter ho činí úžasně svěžím. Což je u Picpoul obvyklé, protože je nejchutnější, když jsou velmi mladé. Picpoul de Pinet se nachází na francouzském jižním pobřeží poblíž města Pinet u jezera Thau. Na svažitých březích tohoto největšího jezera se slanou vodou na jihu Francie leží 2400 hektarů vinic na plošině z vápence a písku. Perfektní místo pro výrobu charakteristického svěžího francouzského bílého vína. 

Picpoul de Pinet 
 
Slaný mořský vánek navíc poskytuje i typickou slanou chuť, která je také tak charakteristická pro severní a prestižní vinařskou oblast Chablis. Picpoul de Pinet je vyroben 100% z Picpoul Blanc. Tento hrozen produkuje jiskřivá svěží suchá bílá vína bohatá na minerály s vůní citrusů, fenyklu, limetky, mučenky a bílých květů. 

 

Vinařství:Balardent, obsah cukru: 15g/l, Konzumace s :Ústřice,krevety,mušle, Druh vína: Suché víno,Chuť:Lehké, svěží a elegantní, Obsah alkoholu:12,5%,Objem lahve: 0,75 l,Odrůda:Picpoul,Rok:2021 ,Typ barvy: Červené víno,Vinařská oblast: Pays d'Oc,Země:Francie, alergeny: obsahuje siřičitany, skladujte při teplotě 7-10 °C

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Katalog
Archivace: 2024
Doporučená teplota podávání: 7-10°C
Doporučené servírování: Ústřice,krevety,mušle
Druh vína: Suché víno
Chuť: Lehké, svěží a elegantní
Objem lahve: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,5%
Odrůda: Picpoul
Rok: 2021
Typ barvy: Bílé víno
Uzávěr: Šroubovací
Vinařská oblast: Pays d'Oc
Země: Francie
sada: /belardent-picpoul-de-pinet-krabice/
lahev: /belardent-picpoul-de-pinet/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: